АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -2°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Лозовий: Команду внести подання на мене Луценку дав особисто Порошенко

Лозовий: Команду внести подання на мене Луценку дав особисто Порошенко
Лозовий: Команду внести подання на мене Луценку дав особисто Порошенко

Народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий заявив, що команду внести подання на нього генеральному прокурору Юрію Луценку дав особисто президент Петро Порошенко.

Про це парламентар заявив на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради щодо подання на зняття недоторканості з нього.

"Я нічого не боюсь, я знаю, що правда –  на нашому боці. Вся країна переконується в тому, що ви (Луценко, - ред.) на замовлення вашого кума Порошенка, за його командою, виконуєте політичну розправу, намагаєтесь дискредитувати нашу команду, насправді дискредитуєте себе, займаючися політичним шантажем. Досі можливо надієтеся, що чи я до вас на поклон за спиною Ляшка прибіжу, чи пан Олег буде з вами домовлятися. Але цього не буде, Юрій Віталійович", –  заявив Лозовий у зверненні до генерального прокурора Луценка.

Нагадаємо, сьогодні Регламентний комітет Верховної Радирозглядає клопотання генерального прокурора Луценка на зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового.

Парламентар звинуватив  генерального прокурора у перевищенні службових повноважень та непрофесіоналізмі, назвавши подання на нього юридично необгрунтованим. Також Андрій Лозовий зробив заяву  про злочин генерального прокурора, який при заповненні декларації приховав колекцію старовинної зброї.

Інформатор


Теги статьи: ПорошенкоЛуценкоЛозовий АндрійЛяшко Олег

Дата и время 05 июля 2017 г., 21:32     Просмотры Просмотров: 698
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.092399