АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 14°C
Днепр: 12°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 12°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 9°C
Ровно: 8°C

Зрадофіли, ваші «прогнози» і «експертні думки» жодного разу не збулися

Зрадофіли, ваші «прогнози» і «експертні думки» жодного разу не збулися
Зрадофіли, ваші «прогнози» і «експертні думки» жодного разу не збулися

Зрадофільські теги тижня:

− Україну не запросили на G20! Зрада! 
Україна, на жаль, не член G20, тому й не запросили. Так само як і всі інші країни , які не входять до цього клубу . Як і лідерів більшості країн ЄС, до речі , (проте , ЄС там був представлений керівництвом Євросоюзу, зкокрема , Головою Єврокомісіі Жан-Клодом Юнкером).

− Україну не запросили на зустріч країн «Тримор’я». Зрада! 
Саміт країн Тримор’я задумувався як зустріч лідерів держав , що є членами ЄС. Україна, на жаль, поки що не є членом ЄС, й це провали попередніх урядів, які прогавили українські можливості. А нам треба сьогодні наздоганяти все упущене і втрачене, змінювати країну, аби вона могла претендувати на членство в ЄС і НАТО.

− У Гамбургу і Варшаві про Україну говорили без України! Зрада! 
Взагалі- то, там в першу чергу говорили про Росію, про те, що вона порушила територіальну цілісність і суверенітет України, не поважає норми міжнародного права , не виконує мінські угоди. Про те, що санкціі проти РФ триватимуть до повного відновлення територіальної цілісності України, включаючи Крим і Донбас.

− Меркель і Макрон зустрілися з Путіним без Порошенко! Зрада!
Взагалі- то , президент Порошенко напередодні G-20 мав візити до Берліну і Парижу, зустрічі з партнерами, також телефонну бесіду з пані Меркель, під час яких ретельно обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму, безпекову, гуманітарну складову, порушення прав людини, звільнення заручників. Маємо скоординовану і спільну позицію з партнерами, і це добре, що вони мали можливість донести Путіну, що Крим і Донбас залишаються в центрі уваги світу.

− Тілерсон приїде в Киів тиснути і вимагати виконання політичного блоку мінських угод! Зрада!
Це ми чуємо вже три роки від шановних зрадофілів. Про «обмін» Криму на Донбас, про негайні вибори на окупованих територіях, про зняття санкцій з РФ. Ау, зрадофіли, ваші «прогнози» і «експертні думки» жодного разу не збулися − не реалізувалися. Може, визнаєте це і принесете вибачення, що брехали суспільству?

− Від України втомилися! Зрада! 
Ага): Тільки за останні 5 днів Україну відвідали і відвідають Держсекретар США Тілерсон, Генсек ООН Геттереш, Генсек НАТО Столенберг, все керівництво Євросоюзу, зокрема Голова Єврокомісіі Юнкер, Голова Європейськоі Ради Туск, високий представник Могеріні, інші високі іноземні делегаціі.

− Всі іноземні гості всі зустрічі починають і закінчують з корупціі. Зрада! 
Бувала на багатьох високих зустрічах. Головні теми − Крим, Донбас, окупація з боку РФ, підтримка України, хід реформ, захоплення украінською армією. Звичайно, говорять і про необхідність рішучоі боротьби з корупцією, при цьому визнають, що Украіна багато зробила в цьому напрямку, починаючи від створення відповідних незалежних органів, і конкретних кроків відповідних структур. Про корупцію , з якою начебто не боряться, говорять ( як прочитала в постах) , в першу чергу , самі активісти- антикорупціонери. Дуже хотілося б вірити, що під час своіх зустрічей вони також , хоча б одним реченням , згадують про російську агресію і війну. Говорили не лише про відповідальність України, але й наших західних партнерів ПЕРЕД Укоаіною, зокрема , й в контексті Будапештського меморандуму. 
Гарного ноовго тижні всім . Мудрості і єдності в боротьбі ЗА Україну . І поменше« зради".


Теги статьи: Саммит G20УкраинаПолитикаГеращенко Ирина

Дата и время 10 июля 2017 г., 22:57     Просмотры Просмотров: 1306
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.122222