АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Як живуть і скільки заробляють недозвільнені Кличком чиновники

Як живуть і скільки заробляють недозвільнені Кличком чиновники
Як живуть і скільки заробляють недозвільнені Кличком чиновники

Якщо раніше у Київській міській державній адміністрації, відповідаючи на запити «Ні корупції!», ставили більш-менш означені терміни, коли ж все-таки може бути виконана обіцянка міського голови Віталія Кличка звільнити свого заступника Іллю Сагайдака і генерального директора КК «Київавтодор» Олександра Густєлєва, то нині у КМДА відповідають розмито – ці питання опрацьовуються.

Між тим пішов уже п’ятий мясяць, як Сагайдак і Густєлєв власноруч написали заяви про звільнення, а так і залишаються на своїх посадах.

«Ні корупції!» з’ясував, як працюють недозвільнені і скільки вони заробили за період, відколи написали заяви про звільнення.

Як вже писав «Ні корупції!»,  станом на кінець березня цього року, попри гучні заяви і обіцянки міського голови Києва Віталія Кличка звільнити усіх винних в обвалі Шулявського шляхопроводу, всі ці чиновники продовжили працювати. Зокрема, мова йшла про звільнення заступника голови Київської міської держадміністрації з питань транспортної інфраструктури Іллі Сагайдака та про подання на звільнення голови столичного Солом’янського району Максима Шкуро. Крім того, заяву про звільнення за власним бажанням після інциденту на Шулявці написав гендиректор КК «Київатодор» Олександр Густєлєв.

Тоді у КМДА «Ні корупції!» пояснювали, що київський міський голова Віталій Кличко не може звільнити свого заступника Іллю Сагайдака, бо Київрада так і не спромоглася дати на це згоду.

А стосовно Олександра Густєлєва повідомлялося, що Кличко просто фізично не може звільнити гендиректора КК «Київатодор», мовляв, Управління по роботі з персоналом апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувало проект розпорядження Київського міського голови щодо звільнення О. Густєлєва з посади гендиректора Комунальної корпорації «Київавтодору» та передало його міському голові на візування в установленому порядку, однак у Кличка просто руки не доходять його підписати.

Станом на кінець червня цього року у КМДА на запит «Ні корупції!» стосовно інформації про процес звільнення чиновників повідомляють більш розмито – проекти розпоряджень про звільнення Сагайдака і Густєлєва «перебувають на опрацюванні у структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адіміністрації)».

І це більше нагадує той випадок, коли вони не просто «перебувають на опрацюванні», а практично загубилися чи потонули у бюрократії, улюбленому способі київських чиновників загальмувати будь-яку справу. (Читайте також БЮРОКРАТІЯ І ОБІЦЯНКИ ЯК ПЕРЕВІРЕНИЙ МЕТОД «НЕ ЧІПАТИ» ТЕАТР НА ПОДОЛІ).

Крім того, «Ні корупції!» поцікавився, наскільки пунктуально ходять на роботу недозвільнені Сагайдак і Густєлєв, а також, скільки грошей зарплати вони отримали за період, відколи їхні заяви про звільнення «перебувають на опрацюванні».

Отже, гендиректор КК «Київавтодор» Олексій Густєлєв з 1 березня по 30 червня відпрацював 81 робочий день, з яких 79 робочих днів і 2 дні він перебував у відпустці.

Особливо у відповіді на запит наголосили на тому, що ремонти доріг мають сезонний характер, відтак, потребують підвищеної уваги під час їх виконання, тому гендиректор КК працює не тільки у робочий час, але й понаднормово – і у свята, і у вихідні.

При цьому, як уже повідомляв «Ні корупції!», сам Густєлєв не може пояснити, чому його не звільняють на підставі поданої ним заяви.

Крім того, у нашому запиті було ще питання, який розмір заробітної плати гендиректор КК «Київавтодор» О.Густєлєв отримував на своїй посаді за період від часу написання заяви про звільнення і на даний момент. Одначе відповідати на це запитання сам Густєлєв не захотів, порадивши читати декларацію про його доходи із торішнім розміром зарплати.

Набагато цікавіша ситуація зі звільненням Іллі Сайгайдака. У КМДА на запит «Ні корупції!» повідомили, що Сагайдак від часу написання заяви також відпрацював 81 робочий день і навіть отримав за це солідну зарплату.

А тепер подивимся сторінку Фесбук Іллі Сагайдака, щоб побачити, чим недозвільнений заступник Кличка займався у робочий час – упродовж березня-травня, відколи написав заяву про звільнення.

2 березня 2017 року – четвер, робочий день

3 березня 2017 року – п’ятниця, робочий день

5 квітня 2017 року – середа, робочий день. Сагайдак визнає те, що з КМДА його пов’язують лише формальні відносини.

23 травня 2017 року – вівторок, робочий день.

2 червня 2017 року – п’ятниця, робочий день

26 червня 2017 року – понеділок, робочий день, Швеція

Ну і піти на роботу Сагайдак так і не зібрався, із нещодавнього:

3 липня 2017 року – понеділок, робочий день, Карпати:

Ну, і з приводу винагороди за роботу Сагайдака за отакий 81 офіційно відпрацьований робочий день. Отже, за березень Сагайдак отримав майже 30 тисяч гривень зарплати, а за квітень і травень – майже по 35 тисяч гривень.

Загалом, як назвав їх сам Сагайдак, «формальні стосунки з КМДА» за три місяці він отримав понад 100 тисяч з бюджету.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»


Теги статьи: Кличко ВиталийСагайдак ИльяКМДАГустелев АлександрЧиновники

Дата и время 11 июля 2017 г., 22:22     Просмотры Просмотров: 1572
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.196973