АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 2°C
Днепр: 4°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Уляна Супрун: Вони тримають в заручниках цілий український народ

Уляна Супрун: Вони тримають в заручниках цілий український народ
Уляна Супрун: Вони тримають в заручниках цілий український народ

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я розповіла виданню МИР, хто сьогодні є основними ворогами медичної реформи в країні.

«Хто підтримує реформу, як це було з самого початку: міжнародна та українська група експертів подали концепцію зміни фінансування системи охорони здоров’я. Далі були парламентські слухання, розмови  з Кабінетом міністрів, нацрада реформ. Сьогодні від політичної еліти – є підтримка. Також є підтримка поодиноких членів комітету охорони здоров’я: Сергія Березенка, Оксани Корчинської, Ірини Сисоєнко, Костянтина Яринича. Дуже важливо, що є міжнародні організації, які також підтримують реформу – це ВООЗ, ООН, МВФ, Світовий банк. Всі вони кажуть, що це правильний крок для України. Хто проти? Такі люди як Медведчук, Азаров, Бахтєєва, такі люди як Опоблок, популісти як партія Ляшка та Батьківщина», — зазначила в.о. міністра охорони здоров’я.

«Можна подивитись на тих, хто голосував проти реформи, і спитати чому? Адже це зміни до системи, яка буде торкатись кожного з нас. Це лише призведе до покращення життя для всіх, і найбільша проблема зараз є, що Комітет Верховної ради з питань охорони здоров’я має розглядати цей законопроект подати на друге читання, зробити висновок. Було подано 886 правок. Працювала робоча група, яка була створена з п’ятьох членів Комітету з питань охорони здоров’я і ще представників від МОЗ, які могли лише давати поради, але не мали права голосу. Вони переглянули всі 886 правок, подали свої напрацювання. Все гарно в таблицях. Попрацювали з секретаріатом комітету, який дуже гарно співпрацював. Словом, дуже важко працювали, щоб за тиждень все це зробити. А вчора на Комітеті сказали, що вони не визнають рішення робочої групи і будуть знову розглядати по одному, кожну поправку. Вчора, за 2 години вони пройшли всього 50 правок. Зараз блокування іде від одної частини членів комітету, які не хочуть дати висновок. Бо як немає висновку, тоді документ не йде на голосування в зал. На жаль 5-6 членів одного Комітету Верховної Ради зараз тримають в заручниках цілий український народ. 40-ка мільйонний народ європейської країни чекає, щоб вони дали якесь рішення, аби ми могли внести Закон України про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів № 6327 доопрацьований в зал і щоб депутати могли проголосувати, аби люди мали свій єдиний шанс за останні 26 років на суттєві зміни системи охорони здоров’я. Ми наполягаємо, щоб цей висновок вони дали до кінця сьогоднішнього дня. Тоді вже завтра законопроект можна було б вивести в зал і проголосувати», - переконана Уляна Супрун.


Теги статьи: Реформамедична реформаПолітикаСупрун Уляна

Дата и время 12 июля 2017 г., 21:05     Просмотры Просмотров: 1037
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Головне, щоб той ньюсванівський «український формат» не став площадкою для медведчуковського «вибору», — Бала
Тимошенко: «Власть в Украине захвачена. 5 колонна поедает остатки страны»
В директораты с зарплатами в 50-70 тысяч набрали старых кадров

«Новый» Верховный Суд: реформа, которой не было
Пенсионная «реформа» Гройсмана — это циничний обман, завернутый в красивый фантик от конфетки «Рошен»
Реформа ЖКХ: Как и за что будут платить украинцы

Через неделю в Украине похоронят прокуратуру. Реформа зашла в политический тупик
Олигархи своих детей у меня не лечат, поскольку я не лечу их детей специальными олигархическими лекарствам, — Комаровский
“Народний фронт” на з’їзді запропонує Порошенкові поділитися повноваженнями

"Засунули дитині свічку в дупу, "зміцнили імунітет", виконали батьківський борг - і ходите щасливі з локшиною на вухах", - відомий лікар про медреформу
Тарас Березовець: Спроба симулювати у жовтні революційний оргазм під Радою провалилася
Україні більше лікарі не потрібні? Супрун каже, що лікарі мають навчатись за свій рахунок

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068358