АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 1°C
Львов: 8°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Фірмі помічників нардепа Москаленка збільшили площу мисливських угідь

Фірмі помічників нардепа Москаленка збільшили площу мисливських угідь
Фірмі помічників нардепа Москаленка збільшили площу мисливських угідь

Депутати Київської обласної ради своїм рішенням розширили територію мисливських угідь в Іванківському та Бородянському районах на Київщині та закріпили їх за фірмою, бенефіціарами якої, зокрема, є Сергій Ареф’єв та Андрій Алексєєв - помічники народного депутата Ярослава Москаленка .

22 червня 2017 року Київська обласна рада (КОР) 7 скликання ухвалила рішення № 357-15-VІІ «Про закріплення мисливських угідь за Товариством з обмеженою відповідальністю «Мисливський та спортивний клуб «Кампа» на території Київської області».

Документ підписала голова КОР Ганна Старикова.

У рішенні йдеться про те, що, розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України, погодження Київської обласної державної адміністрації, власників та користувачів земельних ділянок, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Київської обласної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, Київська обласна рада вирішила, зокрема, у пункті 2 рішення Київської обласної ради від 03.02.2011 № 047-04-VI «Про закріплення мисливських угідь на території Київської області» (зі змінами) цифри «9544,8» замінити на «11455,8».

Згідно з оновленим додатком, затвердженим розпорядженням, нові межі мисливських угідь ТОВ «МСК «Кампа» виглядають так:

А тепер подивимось, кого ж так «ощасливила» Київська обласна рада, і кому належить ТОВ «МСК «Кампа».

Отже, згідно з даними інформаційно-аналітичної платформи Youcontrol, Товариство з обмженою відповідальністю ««Мисливський та спортивний клуб «Кампа» засноване 6,5 років тому. Має прописку у Бородянському районі на Київщині. Керівник і підписант – Юрій Іоанович Берман.

Засновники – Громадська організація «Мисливсько-спортивний клуб «Кампа», Андрій Алексєєв і Сергій Ареф’єв.

Кінцеві бенефіціарні власники – ті самі Андрій Алексєєв і Сергій Ареф’єв, а ще – Олексій Бойко, Вячеслав Гіль та Ігор Марчук.

Розмір статутного капіталу – 201 тис грн.

Згідно з даними сайту «Посіпаки», і Андрій Алексєєв, і Сергій Ареф’єв були помічниками народного депутата Ярослава Москаленка у парламенті  7-го скликання, коли депутат ще перебував у Партії регіонів. (Москаленка називають «куратором» нинішнього голови Київської ОДА Олександра Горгана, про це вже писав «Ні корупції!» - авт).

Згідно з даними, що розміщені на сайті Верховної Ради, Сергій Ареф’єв і досі є помічником нардепа Москаленка на громадських  засадах уже у Верховній Раді 8-го скликання.

У 2015 році, як повідомляла «Громада Приірпіння», Сергій Ареф’єв був депутатом Київської обласної ради, входив в облраді у земельну комісію та «полюбляв подорожувати з депутатами облради на Аляску та лижварські курорти. На фото він – ліворуч».

Крім того, як також повідомляло видання, фірма Сергія Ареф’єва - ТОВ «Комфорт – ЛТД», засновницею і власницею якої є дружина Ареф’єва Людмила Іванівна, у 2015-му у Бучі впритул до існуючих житлових будинків почала зводити свою нову багатоповерхівку. Громадських слухань тоді не було, а замовником цього будівництва виступила Бучанська міська рада на чолі з Анатолієм Федоруком, щодо якого Генеральна прокуратура в цьому місяці завершила розслідування (Мера Бучі, секретаря міськради.  Крім того, колишніх начальників відділу Держкомзему підозрюють у зловживанні службовим становищем при вилученні земель лісового фонду і зміні їх цільового призначення - авт.).

До слова, житловий комлекс, який тоді почав зводити помічник Москаленка, також називався «Кампа» - як мисливсько-спортивний клуб.

Як перевірив «Ні корупції!», у Реєстрі судових рішень є ухвала Господарського суду Київської області про повернення позовної заяви прокуророві, який в особі держави позивався до Бучанської міської ради, а також до товариства з обмеженою відповідальністю «Комфорт ЛТД» та обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Кампа-Парк». Прокурор просив суд визнати недійсними рішення Бучанської міської ради за № 2374-74-VI від 30.07.2015 «Про затвердження ТОВ «Комфорт ЛТД» технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 2,6855 га, надання в оренду землі» та рішення Бучанської міської ради за № 2430-76-VI від 01.09.2015 «Про надання ТОВ «Комфорт ЛТД» згоди на передачу земельної ділянки загальною площею 2,0112 га в суборенду ОК «Житлово-будівельний кооператив «Кампа-Парк», визнати недійсним договір оренди земельної ділянки площею 2,0112 га з кадастровим номером 3210800000:01:040:0116, укладений 10.08.2015 між Бучанською міською радою та ТОВ «Комфорт ЛТД», строком на 5 років, визнати недійсним договір суборенди земельної ділянки площею 2,0112 га з кадастровим номером 3210800000:01:040:0116, укладений 16.09.2015 між ТОВ «Комфорт ЛТД» та ОК «Житлово-будівельний кооператив «Кампа-Парк», строком на 5 років, стягнути з відповідачів на користь прокуратури Київської області судовий збір.

Таким чином, будівництво ЖК Кампа ніхто не заборонив, і станом на 2016, як перевірив "Ні корупції!", згідно з даними Google.maps він виглядав так:

Крім того, як повідомляли «Наші гроші», Ареф’єв був фігурантом і більш серйозної схеми. Так, чиновники ПАТ «Укргазвидобування» разом із колишнім депутатом Київської обласної ради Сергієм Ареф’євим у 2014-2015 роках організували закупівлю товарів по завищених цінах, що призвело до переплати від 20 до 40 млн грн.

І там, очевидно, Ареф’єв опинився як довірена особа і помічник Ярослава Москаленка. Москаленка, якого «Insider» пов’язував з Сергієм Костюком. Костюк у березні 2014 р очолив «Укргазвидобування», а у грудні того ж року був затриманий за підозрою у спричиненні державі збитків на 23 млн грн внаслідок продажу газу за заниженими цінами компанії нардепа Ігоря Єремеєва. Наступного ж дня Костюк сплатив 1,1 млн грн застави і вийшов на волю. А у листопаді 2015 року суд виправдав Костюка. Родини Москаленків і Костюків мають поруч ділянки на острові під Києвом.

А тепер повернімося до інших крім Алексєєва і Ареф’єва - бенефіціарів ТОВ «МСК «Кампа», якому Київська облрада розширила і затвердила межі мисливських угідь.

Отже, Бойко Олексій Васильович, крім того, що є одним із бенефіціарів ТОВ «МСК «Кампа», є керівником та підписантом Громадської організації «МСК «Кампа». А одним із бенефіціарів ГО знову ж таки є Сергій Ареф’єв.

Гіль Вячеслав Георгійович, який є одним із співвласників ТОВ «МСК «Кампа», також є власником ПП «Військовий мисливець». Раніше він був заступником голови Товариства військових мисливців і рибалок Збройних Сил України.

І останній співвласник «Кампи» - Марчук Ігор Петрович – володіє 50% власності (інша половина має австрійську прописку – авт.) ТОВ «М-ЕНД-С». ТОВ займається перевезеннями вантажним автомобільним транспортом і має дозвіл на провадження митної брокерської діяльності.

Підтвердження того, що нардеп Ярослав Москаленко не раз переймався проблемами мисливських угідь, можна знайти у відкритих джерелах.

Так, свого часу, у 2013 році, він обіцяв мисливцям - членам Розважівського мисливсько-рибальського господарства Київського обласного МРВО Українського товариства мисливців та рибалок - сприяти поверненню їм в користування мисливських угідь, термін користування якими закінчився згідно з договором. Зокрема, тоді  Москаленко обіцяв передати своє звернення особисто в руки голові Держагенства лісових ресурсів В.Сівцю, якого нині шукає Інтерпол.

А роком пізніше іванківське видання «Трибуна праці», яке, напевно, дуже поважає Я.Москаленка, оскільки на передовиці розміщує його колонку, а вже на наступній сторінці виходить із статтею під назвою «Віддайте народне», де йдеться про те, що Іванківська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) виступає за те, щоб захистити свої права на мисливські угіддя і вимагає у керівників області таки продовжити договір на користування ними, а також нарікає, що, мовляв, уже з’явилися бажаючі «віджати» у нас ще частину мисливських угідь.

Не будемо вангувати, повернули собі мисливські угіддя чи ні іванківські мисливці. Однак після рішення Київської обласної ради точно можемо сказати про те, що у фірми екс-помічників нардепа Москаленка площа мисливських угідь нині збільшилась саме в Іванківському і Бородянському районах Київщини.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»


Теги статьи: Москаленко Ярославмисливські угіддяЗемляКиївська ОДАКиївська область

Дата и время 17 июля 2017 г., 18:40     Просмотры Просмотров: 4441
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы санкции против телеканалов Виктора Медведчука?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.086423