АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -2°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Дмитро Карп: Представниця Президента в АРК Попович опустилася до криміналу

Дмитро Карп: Представниця Президента в АРК Попович опустилася до криміналу
Дмитро Карп: Представниця Президента в АРК Попович опустилася до криміналу

22 травня 2014 року Наталя Попович була призначена в.о. Президента О.Турчиновим на посаду голови Представництва Президента України в АРК.

Представництво розташоване в м.Херсон. Це фактично єдиний орган влади, що залишися після окупації, який повинен функціонувати як точка консолідації правоохорнних органів, громадських організацій, представників міжнародних інституцій, політиків, центральних органів влади та місцевого самоврядування по лінії деокупації та допомозі громадянам України, які постраждали внаслідок окупації та анексії Криму Росією. Натомість Наталя Попович банально самоусунулась від роботи. Три роки бездіяльності, три роки її не бачили навіть херсонські правоохоронці та представники місцевої влади. Три роки хованок від преси, жодного прес-брифінгу в Херсоні. Жодної взаємодії з громадськістю. Ігнорування Меджлісу кримськотатарського народу. Вістутність Наталі Попович на всіх урочистих чи пам’ятних заходах, пов’язаних з Кримом. І три роки «не розхитуйте лодку» ходіння по київських кулуарах з проханнями, а пізніше вимогами звільнити Попович та організувати нарешті ефективну роботу Представництва. Три роки хитання головою та обіцянок.... І ми приїхали 10 липня в Херсон вимагати звільненя Попович.

Те, що ми побачилина місці, не вкладається в голову! Чиновниця найгірших часів Януковича, хоча ні... це такий собі руцький мир стайл. Двері в будівлю зачинені (зачинені вони вже давно, так що це не новина). А от факт того, що на домофон просто не відповідають, що в робочий час ані звичайні громадяни, ані помічники народних депутатів не можуть потрапити в примальну державної установи – то вже щось нове. Просто зачинені двері в будівлю та жодної можливості потрапити всередину. І так більше тижня поспіль.

Але й то не саме цікаве. Попович вражає! Тиждень Попович та її посіпаки банально вдаються до кримінальних правопорушень! Тиждень поспіль вони постійно викликають поліцію, а потім самі не відчиняють їм двері. Постійні брехливі повідомлення правоохоронців про замінування будівлі, про штурми, про захоплення приміщення озброєними людьми тощо. Перший день таких повідомлень поставив на вуха всі служби Києва, ОБСЄ, ООН. Останні вже ніхто не сприймає серйозно. Кожного дня правоохоронці Херсону вимушені виїзжати на хибні виклики Наталі Попович, хоча самі її не бачили в очі. Кожен виїзд – це витрати з бюджету, це відрив працівників від реальної роботи в Херсоні (область, що межує з анексованою територією, крізь яку лізуть диверсанти, працюють ФСБшні агенти та постіний підвищений рівень терористичної загрози). Ганьба та зрив робити правоохоронців Херсонщини. Ганьба перед представниками ОБСЄ та ООН, які моніторять ситуацію. Ганьба перед ЗМІ, які знаходяись під самим Представництвом кілька днів поспіль читають нечисельні коментарі Попович на її совкових часів сайті про захоплення приміщення. Для розуміння ситуації – під Представництвом з понеділка ПОСТІЙНО знаходяться працівники СБУ та поліції – для моніторингу та забезпечення громадського порядку, плюс десятни патрулів, поліції охорони, слідчих, працівників МНС. Отримали сьогодні відповідь на інформаційний запит. Ось офіційне підствердження, що Наталя Попович бреше всім!
Вважаю, що ситуація вже вийшла за межі здорового глузду. Меджліс кримськотатарського народу, який має трьох народних депутатів, має терміново втрутитись в ситуацію та донести до АП про неможливість подальшого перебування злочинців в Представництві Президента України в АРК!

Дмитрий Карп


Теги статьи: ХерсонКрим анексіяКримПопович НатальяКарп Дмитро

Дата и время 18 июля 2017 г., 17:59     Просмотры Просмотров: 1094
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066145