АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 16°C
Днепр: 16°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 11°C
Львов: 9°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

Уряд створює єдиний реєстр субсидіантів

Уряд створює єдиний реєстр субсидіантів
Уряд створює єдиний реєстр субсидіантів

В Україні до кінця цього року розроблять єдину базу всіх одержувачів соціальних виплат. До реєстру потраплять прізвища мільйонів українців.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Як припускають в Кабміні, це дозволить спростити процедуру перевірки "пільговиків". В базі буде відображатися інформація про зміну місця проживання, смерті і т. п. Розпоряджатися інформацією буде Міністерство соціальної полі-тики, а оновлювати дані – місцева виконавча влада та структурні підрозділи органів соцзахисту

"Мова йде про створення єдиного реєстру отримувачів субсидій, який буде в розпорядженні Мінсоцполітики", – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

При цьому прем’єр зазначив, що реєстр дозволить поліпшити процес верифікації субсидіантів. Нагадаємо, верифікацію проводить Міністерство фінансів, для цього у відомстві створили спе-ціальний відділ. Їх завдання – співставити інформацію з різних державних служб та знайти мо-жливі порушення. Наприклад, якщо в реєстрі є інформація, що сім’я, яка користується субсиді-єю, купила будинок, квартиру або земельну ділянку на суму понад 50 тисяч гривень, то на на-ступний сезон знижку такій сім’ї не продовжать. Якщо ж виявиться, що покупка була зроблена в минулому сезоні, але субсидіант не повідомив про це, за новими правилами з такої сім’ї можуть стягнути суму нелегально використаної знижки.

У минулому році планувалося, що верифікація дасть економію в п’ять мільярдів гривень. Мінфін перевірив десятки мільйонів пенсіонерів і субсидиантов, проте очікуваного результату досягти не вдалося. Серед 12 мільйонів пенсіонерів підтверджені порушення виявили у 59 осіб. Нова система запрацює з січня 2018 року.


Теги статьи: ЖКХКабмінСубсидії

Дата и время 23 июля 2017 г., 16:17     Просмотры Просмотров: 1134
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070536