АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 22°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 20°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Реакція мера Дніпра на розстріл АТОшників засвідчує, що ці жертви - не останні

Реакція мера Дніпра на розстріл АТОшників засвідчує, що ці жертви - не останні
Реакція мера Дніпра на розстріл АТОшників засвідчує, що ці жертви - не останні

А для економії куль найманих вбивць міський голова запропонував потенційним жертвам або "звалити по-тихому", або самим повіситися:

Филатов предложил своим критикам «лучше сразу повеситься»


Іншими словами, отаким постом мер, по суті, сказав, точніше роздратовано процідив: вбили АТОшників? У Дніпрі серед білого дня? Розстріляли з калашів? Ну і що з того? Подумаєш, я що, маю все відразу кинути й летіти назад? Якого дідька?

І ніякого навіть натяку на співчуття. Жодного слова. Як і запевнень у забезпеченні (чи посильному сприянні цьому) належного розслідування задля притягнення винуватих до відповідальності. Хоча б формально...

Зауважте, таку позицію висловлює мер-УКРОП, який позірно пишається Дніпром як Східним українським форпостом. Оце його справжнє ставлення до захисників України, які створили той Форпост, і на яких він досі тримається.

А ще назвав розстріл АТОшників "кримінальними розбірками". Тобто, за логікою альБЕРКУТовича, коли звичайного громадянина, який не має ніякого відношення ні до організованої, ні взагалі до будь-якої злочинності розстрілює братва, то це він так теж бере участь у кримінальних розбірках? Як одна зі сторін? На тебе напали й вбили. У такий спосіб ти порозбирався зі бандитами?

Ну а щодо "свалить по тихому" і "лучше сразу повеситься" - то чи не є це завуальованим сигналом, що такі "розбірки" триватимуть і далі, а тим, хто думає не підкорятися здирникам і захищатися, то краще полишити свій бізнес та амбіції. Якщо ж ні, то можна вже зараз кінчати життя самогубством, бо розправи все одно не уникнути.

На час свого закордонного відрядження "смотрящєй" у місті Філатов призначив колишню праву руку Вілкула, дружину кримінального авторитета Євгена Таранова ("Жека-таран") - Світлану Єпіфанцеву. Ту, яка коли ліквідували "моторолу", щиросердно пожаліла ката і вбивцю українців, позаяк він теж був сином, батьком, чоловіком. Ту, яка відповідала за "9 мая" у Дніпрі, де було побито одного із розстріляних - Олексія Вагнера. Так от, що вона написала у Фейсбуку:

"Тот самый момент, когда идешь на рекорд. Исполнять обязанности мэра, троих замов и еще свои, напрочь отрываешься от "Фейсбука" и уходишь в бездну проблем, документооборота и бесконечных "советов знающих", и главное в этом дурдоме – не подвести руководителя".

Про вбитих АТОшників - ані слова. Виконання своїх службових обов’язків вона називає дурдомом, в якому найголовніше - не підвести керівника. Все дуже буденно. Нічого особливого.

Просто іде на рекорд.
Ще одне питання, яке виникає, то чи отримають як сам замовник злочину Шолом Нахшон, так і виконавці належне покаранння у місті, де найбільша у світі "Менора", і де міський голова має такі теплі, бізнесові стосунки з єврейською громадою, в якій Нахшон займає одну з лідируючих позицій в табелі про ранги:

"На Нахшона зарегистрировано несколько фирм в Днепре. Он фигурировал как основатель звукозаписывающей фирмы "Резурекордс" и финансовой фирмы "Твій дім". Обе уже прекратили свою деятельность.Также Нахшон – влиятельная фигура в еврейской жизни Днепра. В частности, в Сети он упоминается как продюсер хора мальчиков при синагоге "Пирхей Украина".А на сайте еврейской общины Днепра сказано, что он является членом попечительского совета Днепропетровской еврейской общины (наряду с бизнесменами Игорем Коломойским и Геннадием Корбаном). "Шолом Нахшон много лет поддерживает возрождение еврейской жизни в Днепропетровске и является одним из самых ярких лидеров общины", – сказано в поздравлении Нахшона с днем рождения на сайте общины".

site.ua


Теги статьи: КриміналФилатовАТОДніпро

Дата и время 26 июля 2017 г., 21:22     Просмотры Просмотров: 3153
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Штаб ООС: одного бойовика російсько-окупаційних військ знищено, трьох поранено
На Чернігівщині по дорозі на «стрілку» затримали банду кримінальних «авторитетів»
Порошенко: На Донбассе погибли 2911 украинских военных

Наградят посмертно: названы имена погибших на Светлодарской дуге героев
У Чернігові син стільцем розтрощив матері голову
Вбивство Павла Шеремета. Слідство стоїть на місці. Відчуття небажання та необізнаності – журналіст

Смерть Захарченко сломила вояк ’’ДНР’’: появились данные о настроениях на фронте
Оккупанты 21 раз ударили по позициям ВСУ: у противника потери
Головного дорожника Дніпра і області підозрюють у привласненні мільйона

’’Убивают матерей!’’ Герман обозвала бойцов ВСУ ’’моральными калеками’’
Ослепляет моментально: у боевиков на Донбассе появилось новейшее вооружение
На Волині виявили сотні фіктивних фірм причетних до імпорту авто з фальшивими документами

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.120356