АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

ВККСУ затвердила 120 "нових облич українського правосуддя"

ВККСУ затвердила 120 "нових облич українського правосуддя"
ВККСУ затвердила 120 "нових облич українського правосуддя"

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 27 липня під час пленарного засідання затвердила рейтинг 320 кандидатів на посади суддів Верховного Суду, з яких 120 стали переможцями.

Про це повідомляє прес-служба ВСУ.

"Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який боронив Донецький аеропорт, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах. Сподіваюсь, що вже незабаром, вони стануть новими обличчями українського правосуддя", – зауважив голова ВККСУ Сергій Козьяков.

Зазначається, що під час оцінювання учасники конкурсу склали професійні та психологічні тести, пройшли перевірки Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції, Громадської ради доброчесності тощо.

Всього для участі у конкурсі зареєструвалися 1436 особи, до конкурсу було допущено 653, з них 625 – до проходження кваліфікаційного оцінювання.

За результатами конкурсного добору ВККСУ надішле до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

До речі, чинний голова Верховного суду Ярослав Романюк зняв свою кандидатуру з конкурсу до нового Верховного суду України. 

 


Теги статьи: Козьяков СергейВСУВерховний СудСуддяВккс

Дата и время 28 июля 2017 г., 12:19     Просмотры Просмотров: 930
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 сентября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07739