АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

До цькування Саакашвілі долучився український кум Путіна

До цькування Саакашвілі долучився український кум Путіна
До цькування Саакашвілі долучився український кум Путіна

Медведчук згадав гріхи Саакашвілі і порадів, що «імпортні» управлінці провалились в Україні.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Історія з позбавленням громадянства Саакашвілі наочно демонструє крах наївної віри частини нашого суспільства в здатність заїжджих горе-реформаторів змінити життя українців на краще, вважає Віктор Медведчук.

Лідер «Українського вибору» нагадав: в Грузії Саакашвілі звинувачують за різними статтями Кримінального кодексу.

«Зокрема, йому інкримінують розтрату, перевищення службових повноважень, незаконне заволодіння майном померлого олігарха Бадрі Патаркацишвілі і так далі. На батьківщині пам’ятають різноманітні «витвори» епохи Саакашвілі. Наприклад, у вересні 2013 року влада Грузії в присутності журналістів знищили один з найбільш огидних в історії архівів незаконного стеження, яка здійснювалася підручними режиму Саакашвілі щодо тисяч громадян цієї країни. Роком раніше в Грузії спалахнув «тюремний скандал». Виявилося, що пенітенціарна служба, розрекламована як свідчення успішності європейських реформ команди Саакашвілі, в системному порядку практикувала масові катування і зґвалтування ув’язнених. Чимало запитань виникало в Грузії і щодо смерті прем’єр-міністра Зураба Жванії, який згідно з офіційною версією, отруївся чадним газом внаслідок несправності обігрівального приладу іранського виробництва», - перерахував Медведчук.

З усього цього аж ніяк не випливає, що ті політичні діячі в Україні, які найбільш агресивно конфліктують з Саакашвілі і радіють позбавлення його українського громадянства, гідні хоча б одного доброго слова, підкреслив лідер «Українського вибору».

«Найчастіше їх відрізняють такі ж вкрай сумнівні звички і самовпевнений нахрап, в яких звинувачують самого Михайла Ніколозович», - стверджує Медведчук.

Але історія з позбавленням громадянства Саакашвілі, впевнений Медведчук, наочно демонструє крах наївної віри частини нашого суспільства в здатність іноземних горе-реформаторів змінити життя українців на краще.

«На сьогоднішній день не існує жодної історії успіху міністрів і губернаторів, прийнятих на службу в розрахунку на їхній досвід за межами нашої країни. Безглузда буфонада з імпортом управлінської «еліти» закономірно провалилась. Такий же крах очікує і все інші витівки, породжені простодушної вірою в політичні чудеса», - впевнений політик.


Теги статьи: ПорошенкоГромадянствоіноземні реформаториПолітикаМедведчук ВікторСаакашвили Михаил

Дата и время 29 июля 2017 г., 13:36     Просмотры Просмотров: 1084
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123473