АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 13°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 13°C
Львов: 9°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Український консул має спільний бізнес із Царьовим


Вже більше місяця активісти разом з місцевою громадою воюють з незаконним будівництвом на вул. Артема, 72-А.  

Там дитсадок, спеціалізований на вивченні англійської мови, був рішенням суді Господарського суду м. Києва Бондаренко Г. П.  перетворений на офісний центр, у якому весь другий поверх тепер займає офіс “Федеральної вантажної компанії”  Російської залізної дороги. Власником колишнього дитсадка є компанія, що належить громадянину Республіки Словенія, консулу України в Словенії Березовніка Санді “Іскрател”.

 

Сам Березовніксанді має офіс у м. Харкові, а також він є Головою Асоціації словенських підприємців в Україні. Дивним чином  будівництво, яке ведеться до сьогодні було введено в експлуатацію ще у 2011 році.

Підписи на відповідній документації поставили: Пухний О. А. – засткпник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, Сіманкова Ю. С. – інспектор Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та Семчук В. В. – начальник Київського бюро технічної інвентаризації.

Проте, всі ці чиновники побоялись би вводити споруду в експлуатацію не збудоване, якби не почуття повної безкарності в часи режиму Януковича. Коли активісти після численних походів по кабінетах та пікету під офісом РЖД прийшли блокувати злочинне будівництво, то начальник охорони, злякавшись розголосу, зняв та сховав табличку “Федеральної вант компанії”, що висіла надворі.

Міліція на виклики активістів не відреагувала та всі звернення відправлялись не слідчому, а дільничному міліціонеру, який дивним чином вже добре знає начальника охорони цього об’єкту. Тому ініціативна група написала відповідну заяву до Генеральної Прокуратури, де пообіцяли вжити заходів. Активісти не збираються здаватись та залишати дитячий садок російській залізниці, діяльність якої на території України досі курує Олег Царьов.

Анастасія Чебрець для ІНФОРМАТОРа

 


Теги статьи: ЦаревОлег Царев

Дата и время 06 ноября 2014 г., 15:43     Просмотры Просмотров: 2264
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.554225