АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Новим піднятям тарифів на на газ та теплопостачання 25 та 20%, Кабмін знищує залишки середнього класу, який утримує себе і субсидіантів

Новим піднятям тарифів на на газ та теплопостачання 25 та 20%, Кабмін знищує залишки середнього класу, який утримує себе і субсидіантів
Новим піднятям тарифів на на газ та теплопостачання 25 та 20%, Кабмін знищує залишки середнього класу, який утримує себе і субсидіантів

Згідно з поставою Кабміну від 22 березня 2017 року, Міненерговугілля має розмістити на офіційному сайті інформацію про нову ціну газу для населення та підприємств теплопостачання.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Відповідно до формули, ціна має збільшитися на 25% та замість 4942 грн за 1000 кубометрів становитиме 6215 грн без ПДВ, вартості транспортування, розподілу природного газу та величини торговельної надбавки постачальника природного газу.

У зв’язку з цим, «Самопоміч» звертається до парламенту та уряду із закликом тверезо оцінити наслідки запланованого підвищення ціни газу та не допустити його.

«Зростання тарифів на газ та теплопостачання на 25 та 20% відповідно, спричинить винищення залишків середнього класу, який має утримувати себе і субсидіантів, кількість яких в окремих областях перевищила 60%», – наголошує депутат фракції «Самопоміч» Альона Бабак. За інформацією Мінфіну та Мінсоцполітики, коштів у бюджеті на субсидії станом на зараз немає, а борг держави із виплати субсидій становить 35 млрд грн. Без погашення цих сум опалювальний сезон не розпочнеться – за наявності боргів «Нафтогаз» не дозволить підприємствам запустити котельні в опалювальний сезон.

У той же час, «Нафтогаз» України сплачує шалені зарплати персоналу та отримує шокуючі прибутки – у 2016 році за кожну тисячу кубометрів виробленого газу підприємство отримувало 1047 грн чистого прибутку.

Альона Бабак закликає уряд зупинити дію постанови в частині автоматичного підвищення ціни на газ та консолідувати зусилля всіх політичних сил заради відміни цих положень: «Логіка нарощування надприбутків газовиробника за рахунок безпрецедентного для Європи рівня бідності є вкрай абсурдною. Ми усі маємо забути про політичні протистояння і спрацювати на результат – не допустити чергового суттєвого підвищення ціни газу!».


Теги статьи: комунальні послугиКабмінЖКХСамопомічТарифиБабак Алена

Дата и время 11 августа 2017 г., 01:12     Просмотры Просмотров: 3321
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Влада має затягнути паски на пузі олігархів, а не зашморг на шиї українців, — Тягнибок
Кучеренко: Українці не зобов’язані платити за прибудинкову територію
Лохторат развели на счетчиках, или Правда о брехне «коммерческого учета коммунальных услуг»

Кабмин ужесточит получение субсидий для украинцев
Зменшення кількості студентів, які отримують стипендію, є недоцільним і несвоєчасним кроком українського уряду
С сегодняшнего дня киевляне будут получать платежки с увеличенной квартплатой

СМИ: Украина деградирует. Страна отстает от Германии минимум на 500 лет
Киевляне получат платежки с двойным тарифом за уборку домов уже в августе
Как не потерять субсидию в новом отопительном сезоне

Сколько придется платить за тепло по новому закону
Сколько придется платить за отопление по новому закону и поменяются ли тарифы осенью
Жители Кривого Рога переплатили за тепло астрономические суммы

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте