АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 22°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 18°C
Львов: 19°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Чи може олігархія боротися з Путіним?

Чи може олігархія боротися з Путіним?
Чи може олігархія боротися з Путіним?

Ще раз повторимо: на чолі з Порошенком Путіна Україна не переможе. Де на ваш погляд буде жити Порошенко після президентського строку? На Рубльовці? 

1. Мені цікаво: якщо різко обмежуються валютні операції на території України - то як підприємцям чи іншим особам, які мають справу з закордоном, виїджати по своїх справах? Залізна завіса, тільки фінансова?

2. Якщо Плачков, який напевно живе у великому приміщенні, схожому на палац, вважає, що люди в Києві у одно- двох- та трикімнатних квартирах надто багато спалюють електрики - то сам Плачков багато чи не багато спалює у своєму палаці? 

3. Якщо "багато" - то багато - це як? Яка гранична величина кіловат? Цифру, будь ласка!

4. Якщо уряд безоплатно надає терористам електрику, газ та воду - то це не означає, що Яценюк та Порошенко не фінансують терористів - тільки дають не грошима, а за Гоголем, "борзыми щенками" натурою. Навіщо казати неправду?5. Якщо банки на депозит обіцяють більше 26% - виникають питання:

а) звідкіля банки беруть такі проценти, за чий рахунок? Адже закон збереження енергії працює і в фінансах? Адже банк не садить та не жне - звідкіля надлишок доходу?
б) навіщо займатися ризикованим бізнесом, якщо такі проценти на депозит? Чи не за рахунок найманих працівників тримається ця мародерська фінансова конструкція?

ПО ТЕМЕ:

Путинско-Порошенковская «расчлененка» Украины и немного конспирологии

Война с Путиным ничего не спишет - она спросит за всё

6. Якщо такий високий податок на зарплатню - як приватний неолігархічний бізнес буде накопичувати виробничий досвід найманих працівників? 

7. Якщо у нас війна - ще раз спитаю: чи не підкладуть терористи міни у вагони з вугіллям? Або трупи, наприклад? Або візьмуть у заручники комерційних переговірників? Як вам такий форс-мажор? 

8. Якщо така маячня - чи не є режим Порошенка-Яценюка мародерським на відміну від чисто бандитського Януковича?


9. Ознака олігархії - страх перед народом та небажання озброїти народ проти загарбників. 

10. У нас продовжує існувати олігархічна модель держави - бо вона на сьогодні ментально найбільш співпадає з станом суспільної свідомості, особливо електоральної більшості. Віктор Янукович створив свинсько-бандитську модель держави, яка вже з’їдала "своїх" - і створилася атмосфера нестерпності.11. Проти нестерпності - не революція, а бунт олігархів, середнього класу та найманих працівників. Але мало, хто обурився самою моделлю, нормою олігархічної влади, яка прагне не так отримувати доходи, як грабувати доходи інших осіб за допомогою державних силовиків у спілці з "приватними" бандитами.

12. Ця практика продовжується - бандитська схема змінилася на мародерську під виглядом "турботи про армію". Але про армію не турбуються - факти загальновідомі. Торгаш-барига змінив бандита. 

13. Як хочете - Путін нам у поміч: наше населення буде в умовах самовиживання боротися не тільки з надміром олігархічності, але і з НОРМОЮ олігархічного способу державного керування.

14. Простіше кажучи, російський бандит допоможе (не хочучи) нам позбутися мародерського режиму співробітництва з ворогом.15. Саме тому попереду - диктатура - чи проти Порошенка чи самого Порошенка. Росія вкрай загострить питання влади у недалекому майбутньому.

16. Мінські "закони" ніхто не буде згадувати. Захід не довіряє Порошенку і не довіряє українцям, яких Порошенко влаштовує. Не буде зброї від США та НАТО - доки не застосуємо свою - якої теж багато.

Станiслав ОВЧАРЕНКО, Svet i Teni

PRO-TEST


Теги статьи: ПутінПутин

Дата и время 08 ноября 2014 г., 07:48     Просмотры Просмотров: 2960
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В России раскрыли секрет отношений Путина и Медведева
Кому нужна российская связь в армии Украины?
Порошенко поговорил с Меркель

Дурной знак: у руля российских финансов встали ветераны дефолта 1998 года — Bloomberg
На чужих батарейках: Чи допомагала Україна будувати Керченський міст
Юрий Шулипа: Это очень сильный ход в войне с Кремлем

Мирослав Гай: Это то будущее, которое Путин построит для вас - крымчане, луганчане и донетчане!
России предрекли возвращение в сатанинское прошлое
В Германии считают, что Путин оскорбил Меркель, подарив букет цветов

Российский публицист: «Можно превратить Донбасс в сектор Газа, но от этого лучше жителям Донбасса и России не станет»
Российский певец высмеял Путина за открытие Крымского моста
Меркель и Путин договорились, что среди миротворцев на Донбассе не будет стран НАТО - СМИ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.086298