АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Україна має право знищувати окупанта, а не виправдовуватися та принижуватися, — Вітів

Україна має право знищувати окупанта, а не виправдовуватися та принижуватися, — Вітів
Україна має право знищувати окупанта, а не виправдовуватися та принижуватися, — Вітів

Україна має повне право знищувати російські окупаційні війська, які перебувають на території українського Криму та Донбасу, будь-якими методами до їх повного вигнання і не вдаватися до пояснень своїх дій. Про це 12 серпня 2016 року заявив голова Волинської "Свободи" Анатолій Вітів.

Націоналіст відзначив, що Україна має повне право використовувати різні методи боротьби з російськими загарбниками, а не ставати у принижену позу та виправдовуватися:

"Знищення військ агресора на окупованій території в усьому світі завжди вважається партизанською війною. Кожна країна, кожна нація має священне право не спротив ворогу. На яких підставах у Криму і на Донбасі перебувають російські війська? На таких самих підставах, на яких німецький вермахт перебував на території країн Європи у роки Другої світової війни. На таких же підставах російські загарбники окупували Українську Народну Республіку майже сто років тому. Тоді нікому в голову не приходило назвати дії партизан проти військ агресора тероризмом. Це була адекватна законна відсіч загарбникам. Єдиними, хто має право носити зброю на території Криму і Донбасу, є українська армія і українські силові структури. Всі інші, які там мають зброю, перебувають поза законом і мають бути ліквідовані. Україна має повне право знищувати окупаційні війська, які перебувають на її території і не вдаватися до жодних пояснень своїх дій. А тим більше, виправдовуватися, принижуватися і щось пояснювати".

Анатолій Вітів відзначив, що українська влада у питанні повернення Криму і Донбасу абсолютно бездіє:

"Вся робота нашої влади з повернення загарбаних територій Криму та Донбасу звелася до пустої балаканини, безальтернативності Мінська, національного самоприниження на світовому рівні і висловлювання стурбованості на дії Кремля. Українська армія не отримує належного фінансування та техніки. Олігархи при владі лише граються у патріотичні ігри, а тим часом набивають свої кишені. Нинішня влада уражена духом малоросійства, пристосуванства, зради і корупції. Це і є головне перешкода на шляху визволення України".

Анатолій Вітів також констатував, що пропагандистські методи Путіна і Гітлера є абсолютно схожими і назвав Росію основною загрозою світовій безпеці:

"Байка Путіна про терористичні атаки українців проти російських окупантів в Криму дуже нагадує повідомлення Гітлера про атаку поляків на Третій Рейх 31 серпня 1939 року. Після цього розпочалася Друга світова війна. Росія сьогодні є головною загрозою миру у світі. Поки існуватиме Російська імперія у різних її формах, доти світ перебуватиме на порозі війни, а Україна і інші країни-сусіди Російської федерації - під загрозою втрати незалежності. Російську проблему можна вирішити лише спільними зусиллями і її наслідком має стати розпад імперії зла та поява незалежних республік на території Росії".

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"


Теги статьи: ВійнаВійна на ДонбасіДонбасВітів АнатолійВО Свобода

Дата и время 14 августа 2017 г., 23:09     Просмотры Просмотров: 860
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.076926