АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 13°C
Львов: 11°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Українці індивідуально підписують Угоду про асоціацію з ЄС

Українці індивідуально підписують Угоду про асоціацію з ЄС
Українці індивідуально підписують Угоду про асоціацію з ЄС

У Інтернеті стартував проект "Підпиши сам", автори якого пропонують українцям особисто підписати Угоду про асоціацію із ЄС.       

 

— Ми знаємо, що джерелом влади в Україні є народ.  Так записано в основному законі. Кожен з нас має 1/46 мільйонну частку  права вирішувати, яким шляхом іти, — ідеться на сайті проекту “Підпиши сам”.

Нині ми виконуємо свою волю, прагнучи розвитку і змін. Ми хочемо бути  європейською спільнотою не лише в історичному контексті, а й у щоденній  реальності, наполягають автори проекту.

— Якщо нашим вибором нехтує найманий працівник, яким є Президент чи  його апарат, ми маємо втілити власну волю самостійно. Ми робимо це без  примусу і вільно. Ми хочемо, щоб у Вільнюсі українська влада зробила  перший фактичний, а не черговий декларативний крок до Європи, — ідеться у  звернення до користувачів. — Ми — українці. Ми не хочемо нікого  примушувати, але ми змушені довести, що наш вибір необхідно поважати.

Для того, щоб підписати Угоду. потрібно вказати своє ім’я, прізвище,  професію, електроннну адресу і вказати, для чого ви обираєте ЄС.

 

Станом на 09.05 вівторка, 26 листопада, Угоду із ЄС підписали підтримали 6849 українців. До закінчення проекту  залишилося 3 дні і 23 години і 55 хвилин.

Усі бажаючі також можуть ознайомитися на сайті із текстом самої Угоди з ЄС.

Експрес


Теги статьи: УгодаЄС

Дата и время 26 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2033
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05887