АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Сепаратиси і ставленики Королевскої в фондах Мінсоцполітики

Сепаратиси і ставленики Королевскої в фондах Мінсоцполітики
Сепаратиси і ставленики Королевскої в фондах Мінсоцполітики

Група активістів громадських організацій і співробітників центрального апарату Фонду соціального захисту інвалідів провела викривальне розслідування.

Приносимо Вам величезну подяку за Вашу громадянську позицію у боротьбі з гнилими та продажними чиновниками нашої країни. З цими злісними ворогами народу, які підривають внутрішню безпеку України і служать інтересам зовнішнього агресора. Одна надія на Вас! Це крик душі і благання про допомогу і остання надія тільки на вас. Нам боляче спостерігати, що під час війни і непростій економічній ситуації в країні керівник Фонду соціального захисту інвалідів Артюх С.О. (структура Мінсоцполітики) , а за сумісництвом друг і ставленик Єфремова і Пристюка розкрадає держбюджет спрямований на захист наших інвалідів. Ми дуже сподіваємося на об’єктивну оцінку тієї інформації, яка буде тут викладена.

  

Ми зараз переживаємо не простий період, пов’язаний з тими процесами, які зараз відбуваються на Сході нашої країни, пов’язаний діями зовнішнього ворога, але є ще один ворог і він внутрішній, а саме корупція. І ще прикріше, коли це відноситься по відношенню до інвалідів.

Так, за часів міністра Королевської було дуже важко. Її підходи до роботи були непрості. Її ставленик Забокрицький І.Р. був дуже не простою людиною і неординарною особистістю, але викрити його в корупції було дуже складно. Він так і не використав річний бюджет фонду 2013 року, а це близько 100 000 000 гривень. Небудь боровся зі  сформованими раніше схемами виведення бюджетних коштів, або акумулював ці гроші на якийсь один мега-проект. Ні хто так і не знайшов справжньої причини не використанного бюджету. Навесні 2014 року, з приходом Міністра Денисової починається травля Забокрицького. Артюх зі своїми головорізами зламують його кабінет і викидають особисті речі на вулицю. Хоча в цей момент Забокрицький перебував на стаціонарному лікуванні у лікарні. І через кілька днів погрожуючи йому фізичною розправою, змушують його звільнитись за власним бажанням.

 І те, що після цього почалось відбувається в Фондах Мінсоцполітики уявити неможливо. А саме рівень корупції досяг небачених висот. Побудована система відкатів Артюхом за 6 місяців становить 30% і більше, а на коні річний бюджет в районі вже 2 000 000 000 грн. (1 млрд. не використаного за 2013 рік і новий 2014) Цю інформацію можуть підтвердити дуже багато людей, які побували на співбесідах в центральному апараті Фонду та у яких такий формат роботи викликав обурення.

 Нерухімість під Києвом с.Білогородка

 

Авто: LexusLX 470

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

та Toyotalandcruiser 100,

 

 

Державніномера AA 888… Каже, що любить цифру 8, тому що вона йому приносить «БАБЛО»! От такі в нас захисники інвалідів.

Постійно ходить з охоронцем  Артюх - яскравий представник бандитського режиму. Працював в Луганську під "орбітою" Єфремова і Пристюка (колишніх губернаторів Луганської області). Типовий хамелеон, який приживається при будь-якій владі. Вчора співав хвалебні оди Януковичу, називаючи майданівців - п’яною зграєю, яким залишилися лічені дні, тому що їх усіх розжене "Батя", а тепер "перефарбувавшись" під нову владу з розумним виглядом ходить по Міністерству соціальної політики в вишиванці, викликаючи сміх всіх сторожив Міністерства. І саме мерзенне, що він не боїться ні кого і нічого. Навіть сьогодні продовжує публічно говорити про те, що йому всерівно, хто завтра прийде до влади, що він з усіма зможе домовитися і купити будь-якого міністра. Такий у нього девіз!

Де люстрація? За що ж ми боролися? За що загинула Небесна Сотня? Щоб такі псевдо чиновники перенаправляли всі потоки у свої кишені і підтримували сепаратистів в Луганську та Донецьку ...?

 ЛЮСТРАТОР


Теги статьи: КоролевскаяКоролевськаНаталья КоролевскаяАртюхМинсоцполитики

Дата и время 08 ноября 2014 г., 13:38     Просмотры Просмотров: 3695
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Кабмин может перенести увеличение страхового стажа до 25 лет к 2020 году
В Минсоцполитики подсчитали, сколько граждан Украины получают теневые зарплаты
Министр Рева отдыхает в Женеве, ходя в элитные рестораны

Рева допускает рассмотрение введения дифференциации минимальной зарплаты по уровню квалификации работников
Рева рассказал, какой пенсии украинцам будет достаточно для "нормальной жизни"
Кабинет министров планирует проверять получателей субсидий

Как по-новому будут начислять пенсии. Разъяснение от Минсоцполитики
Оформили субсидию — ждите в гости ревизора
Перерасчет субсидии: что нужно знать о новых правилах

В Минсоцполитики предлагают ввести квоты для работников старше 45 лет
Вілкул заговорив українською з трибуни Ради
Работники станут более требовательными к работодателям — министр о пенсионной реформе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте