АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 3°C
Ровно: 2°C

Сепаратиси і ставленики Королевскої в фондах Мінсоцполітики

Сепаратиси і ставленики Королевскої в фондах Мінсоцполітики
Сепаратиси і ставленики Королевскої в фондах Мінсоцполітики

Група активістів громадських організацій і співробітників центрального апарату Фонду соціального захисту інвалідів провела викривальне розслідування.

Приносимо Вам величезну подяку за Вашу громадянську позицію у боротьбі з гнилими та продажними чиновниками нашої країни. З цими злісними ворогами народу, які підривають внутрішню безпеку України і служать інтересам зовнішнього агресора. Одна надія на Вас! Це крик душі і благання про допомогу і остання надія тільки на вас. Нам боляче спостерігати, що під час війни і непростій економічній ситуації в країні керівник Фонду соціального захисту інвалідів Артюх С.О. (структура Мінсоцполітики) , а за сумісництвом друг і ставленик Єфремова і Пристюка розкрадає держбюджет спрямований на захист наших інвалідів. Ми дуже сподіваємося на об’єктивну оцінку тієї інформації, яка буде тут викладена.

  

Ми зараз переживаємо не простий період, пов’язаний з тими процесами, які зараз відбуваються на Сході нашої країни, пов’язаний діями зовнішнього ворога, але є ще один ворог і він внутрішній, а саме корупція. І ще прикріше, коли це відноситься по відношенню до інвалідів.

Так, за часів міністра Королевської було дуже важко. Її підходи до роботи були непрості. Її ставленик Забокрицький І.Р. був дуже не простою людиною і неординарною особистістю, але викрити його в корупції було дуже складно. Він так і не використав річний бюджет фонду 2013 року, а це близько 100 000 000 гривень. Небудь боровся зі  сформованими раніше схемами виведення бюджетних коштів, або акумулював ці гроші на якийсь один мега-проект. Ні хто так і не знайшов справжньої причини не використанного бюджету. Навесні 2014 року, з приходом Міністра Денисової починається травля Забокрицького. Артюх зі своїми головорізами зламують його кабінет і викидають особисті речі на вулицю. Хоча в цей момент Забокрицький перебував на стаціонарному лікуванні у лікарні. І через кілька днів погрожуючи йому фізичною розправою, змушують його звільнитись за власним бажанням.

 І те, що після цього почалось відбувається в Фондах Мінсоцполітики уявити неможливо. А саме рівень корупції досяг небачених висот. Побудована система відкатів Артюхом за 6 місяців становить 30% і більше, а на коні річний бюджет в районі вже 2 000 000 000 грн. (1 млрд. не використаного за 2013 рік і новий 2014) Цю інформацію можуть підтвердити дуже багато людей, які побували на співбесідах в центральному апараті Фонду та у яких такий формат роботи викликав обурення.

 Нерухімість під Києвом с.Білогородка

 

Авто: LexusLX 470

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

та Toyotalandcruiser 100,

 

 

Державніномера AA 888… Каже, що любить цифру 8, тому що вона йому приносить «БАБЛО»! От такі в нас захисники інвалідів.

Постійно ходить з охоронцем  Артюх - яскравий представник бандитського режиму. Працював в Луганську під "орбітою" Єфремова і Пристюка (колишніх губернаторів Луганської області). Типовий хамелеон, який приживається при будь-якій владі. Вчора співав хвалебні оди Януковичу, називаючи майданівців - п’яною зграєю, яким залишилися лічені дні, тому що їх усіх розжене "Батя", а тепер "перефарбувавшись" під нову владу з розумним виглядом ходить по Міністерству соціальної політики в вишиванці, викликаючи сміх всіх сторожив Міністерства. І саме мерзенне, що він не боїться ні кого і нічого. Навіть сьогодні продовжує публічно говорити про те, що йому всерівно, хто завтра прийде до влади, що він з усіма зможе домовитися і купити будь-якого міністра. Такий у нього девіз!

Де люстрація? За що ж ми боролися? За що загинула Небесна Сотня? Щоб такі псевдо чиновники перенаправляли всі потоки у свої кишені і підтримували сепаратистів в Луганську та Донецьку ...?

 ЛЮСТРАТОР


Теги статьи: КоролевскаяКоролевськаНаталья КоролевскаяАртюхМинсоцполитики

Дата и время 08 ноября 2014 г., 13:38     Просмотры Просмотров: 4319
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Минобороны уличили в махинациях на тендерах с участием соратника Королевской
В Минсоцполитики разъяснили украинцам, как платить за коммуналку, если субсидия еще не начислена
В Украине бывшим военным пересчитывают пенсии по обновленному механизму

Названа причина задержек назначений субсидий
Последний шанс: как успеть оформить субсидию и что нужно знать о процедуре - инструкция
Наливай, за субсидии! Скидки на коммуналку для пьющих и наркоманов – медвежья услуга Ревы Гройсману

Рева в октябре получил зарплату почти в 8 раз больше своего оклада
Как украинцам получить пеню по зарплатным долгам и что им еще причитается
В Минсоцполитики предложили ввести пеню за задержку зарплат

В Кабмине хотят разрешить украинцам не выходить на работу при 15-дневной задержке зарплаты
В Украине хотят штрафовать за задержку зарплаты: как это будет
В Украине хотят штрафовать за задержку зарплаты: как это будет

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057393