АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Нардеп Лещенко розповів, які дві області відокремлюються від України

Нардеп Лещенко розповів, які дві області відокремлюються від України
Нардеп Лещенко розповів, які дві області відокремлюються від України
Депутат Верховної Ради Сергій Лещенко побачив, як центробіжні сили «розривають» Україну на фактично незалежні «квазікорупційні республіки». 
 
«Нещодавно я був в Чернівецькій області - вони, як острів. У них вже третина області з румунськими паспортами, у них свій "смотрящий" - Бурбак. Як Юра Єнакіївський був у Януковича - за Донбасом стежив, тут Бурбак стежить за своєю вотчиною. У них свої клани контрабандистів, свої силовики, свої закони. Вони живуть як би в Україні і не в Україні», - заявив депутат. Причому, на його думку, «це не самоврядування», а процеси розпаду держави - хоча б тому, що у значної частини населення ряду областей вже є громадянство сусідніх держав.
 
«Самоврядування - коли діють в рамках українського закону і у них просто більше повноважень. Це позитивно. А у них вже просто проходить сепаратизація корупційних потоків, і вони починають жити за своїми законами. Вони відокремлено ось так от живуть. Але це не єдиний прецедент - такі ж процеси і в Одеській області.
 
На жаль, в цих процесах відбуваються неконтрольовані явища, коли центральна влада, захоплена власним збагаченням, просто втрачає з уваги те, що відбувається в регіонах тільки тому, що вони віддали регіон на відкуп комусь чи дозволили там вже побудувати свою квазікорупційну республіку і жити за своїми законами», - стверджує Лещенко.

Теги статьи: Бурбак МаксимЕнакиевский ЮраУкраїнаПолітикаЛещенко Сергій

Дата и время 16 августа 2017 г., 13:33     Просмотры Просмотров: 26715
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06069