АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -4°C
Днепр: -2°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

«Демарківці» знову лютують

«Демарківці» знову лютують
«Демарківці» знову лютують

Клієнти та вкладники банку «Демарк» продовжують лютувати. 7 листопада, кілька десятків клієнтів зібралися під стінами «Демарку» та вимагали повернути їхні гроші.

Як пояснили протестувальники, гроші мали повернути ще 1 листопада, але станом на сьогоднішній день жодної копійки повернуто не було. Вчора, 6 листопада, вкладникам пообіцяли повернути гроші вже в кінці місяця.

 

У приміщення банку зайшла лише ініціативна група з п’яти чоловік, а всі інші більше години стояли на вулиці. Двері банку були зачинені на два замки.

Після повернення ініціативною групи, її представники розказали, що вже проведена інвентаризація активів банку, поданий список всіх вкладників до Фонду гарантування вкладів та виконавча дирекція Фонду затвердила всі документи. Тобто, Фонд гарантування вкладів має усе потрібне, аби розпочати виплати клієнтам «Демарку».

Також, за словами одного з вкладників, банк «Демарк», 17 жовтня, оголосив конкурс на пошук інвесторів. На сьогоднішній день три інвестори подали заявки. І ці інвестори і попросили ще раз вивчити ситуацію, яка наразі відбувається з «Демарком».

 

Після всіх розмов, клієнти «Демарку» пішли до в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації для зустрічі з Сергієм Журманом. Але на робочому місці його було.

До протестувальників вийшов Юрій Музика, заступник керівника апарату Чернігівської обласної адміністрації. Клієнти попросили у нього посприяти розвитку по цій справі та відсторонити від обов’язків уповноважену особу Фонду гарантування вкладів Приходька Володимира Олександровича.

В свою чергу, Музика пообіцяв, що адміністрація напише листа-звернення до Фонду аби прискорити процес видачі грошей. Цього листа Юрій Музика пообіцяв відправити у понеділок, 10 листопада.

Тож, клієнти банку «Демарк» домовились про зустріч у кінці робочого тижня для того, аби дізнатися, що Фонд відповів на цей лист і яка надалі ситуація з виплатами.

Нагадаємо, що начальник територіального управління Національного банку України в Чернігівській області Леонід Волошок, 29 вересня, заявив, що виплати вкладникам «Демарку» розпочнуться з 1 листопада.

http://pik.cn.ua/

 


Теги статьи: Банк Демарк

Дата и время 09 ноября 2014 г., 16:47     Просмотры Просмотров: 3566
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.547529