АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: 0°C
Львов: -4°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Депутат від “Самопомочі” співпрацює з людьми Януковича

Депутат від “Самопомочі” співпрацює з людьми Януковича
Депутат від “Самопомочі” співпрацює з людьми Януковича

Народний депутат від парламентської фракції “Самопоміч” Іван Мірошніченко, який раніше активно співпрацював з Партією Регіонів, і досі пов’язаний з людьми, наближеними до Віктора Януковича.

Наразі він є членом Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. В часи Януковича сферою впливу Мірошніченка також був агросектор.

На фото народний депутат від фракції “Самопоміч” Іван Мірошніченко

Слід Іванющенко в партії Львівського мера

Народний депутат, який пройшов до Верховної Ради України під 15-м номером в списку “Самопомочі” – маловідомий громадськості Іван Мірошніченко – дуже помітна в зернотрейдерському середовищі людина, яка не має відношення до виробників валового внутрішнього продукту від АПК.

З перших днів обрання народним депутатом, Іван Мірошніченко з колегами від «Самопомочі» пролобіював призначення Міністром аграрної політики та продовольства свого колишнього підлеглого – партнера приватного інвестиційного фонду Pharus Assets Management Олексія Павленко.

Міністр аграрної політики та продовольства України по квоті парламентської фракції “Самопоміч” Олексій Павленко в період з 02.12.2014 по 14.04.2016

Тобто, традиція спадкоємності та розставляння на ключові державні посади «своїх людей», не дивлячись на професійні якості, має місце.

Мірошніченко розпочинав свою політичну кар’єру з посади радника екс-міністра аграрної політики і продовольства, одіозного представника “Партії регіонів” Миколи Присяжнюка в 2009-2013 рр.

Майже чотири роки сьогоднішній депутат від «Самопомочі» керував, під наглядом так званої «сім’ї Януковича», організацією внутрішнього ринку зерна: введення квот і обмежень, експорт та перероблювання, інвестиції. Доклав він свою руку і до отримання від Китаю відомого кредиту на розвиток сільського господарства України, який вже обріс численними скандалами про його невиконання. Підготовка і підписання контрактів Державною продовольчо-зерновою корпорацією України (ДПЗКУ) і Ексімбанку Китаю для отримання кредиту відбувалося при постійній особистій участі Івана Мірошніченка.

На фото Віктор Янукович з Миколою Присяжнюком під час мітингу Партії регіонів

За часів президенства Віктора Януковича Присяжнюк пропонував Івану Мірошніченко очолити ДПЗКУ, але той відмовився.

Лише після того, як Іван Мирошніченко потрапив до Верховної Ради за списками “Самопомочі”, йому випала можливість самому “покермувати” аграрним сектором України.

Черговий розпил держкомпаній агросектору під керівництвом представників «Самопомочі»

Відразу ж після призначення Олексія Павленка міністром АПП, на посаду в.о. голови ДПЗКУ призначається ще один в минулому підлеглий Івана Мірошніченко – Валерій Томіленко, вірний соратник депутата по роботі в транснаціональних компаніях «Glencore» і «Cargill».

На фото колишній в.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Валерій Томіленко

В липні 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро України затрималивже колишнього в.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України за розтрату державних коштів на суму 50 мільйонів гривень.

Наступним в керівні органи ДПЗКУ був призначений Олександр Мартиненко, який багаторічно працював з ДАК «Хліб України», а потім – ДПЗКУ за часів Партії Регіонів.

Але головним «подарунком» для багатотисячного колективу ДПЗКУ до нового 2015 року стала інформація про повернення на керівну посаду Олександра Гапона – правої руки ще одного одіозного керівника ДПЗКУ часів Януковича – Петра Гоголя, який був призначений на посаду Юрієм Єнакієвським.

Саме Гапоном була побудована система поборів і відкатів з директорів філій Корпорації – елеваторів і КХП. В очікуванні приходу цього «горе-менеджера» в колективах підприємств філій ДПЗКУ почалася підготовка до початку протестних акцій.

Мірошніченко – не єдиний політик від “Самопомочі”, який пов’язаний з “сім’єю” президента-втікача. У зв’язках з Януковичем було також помічено лідера політсили – Андрія Садового.

Тісні зв’язки Садового з керівництвом “Партії регіонів”

Керівник партії Андрій Садовий не раз був помічений в тісних зв’язках з Партією Регіонів, але більшість ЗМІ цей факт зазвичай замовчуюють. Наприклад, у 2011 році Садовий особисто приїхав привітати з днем народження тодішнього президента України Віктора Януковича та був одним з небагатьох, хто прийшов з подарунковою книгою і власноруч вручив її президенту-втікачу.

Мер Львова Андрій Садовий особисто привітав екс-президента Віктора Януковича з днем народження

В серпні 2011 року під час візиту до Львова екс-віце-прем’єр-міністр України, член Партії регіонів Борис Колесников, захищаючи Садового від нападок, пов’язаних з махінаціями при ремонті доріг до Євро-2012 у Львові, відверто сказав: “Ми не дамо в образу мера Львова”.

Робочий візит Бориса Колеснікова до Львова

Варто також згадати, як Садовий таємно возив Колеснікова Львовом. А потім тандем було помічено в турах по Європі: то вони разом літали до Лондона, то їздили Італією, нібито в пошуках якихось “матеріалів”.

До речі, львівського мера Андрія Садового також пов’язують з Юрієм Іванющенко (Юрою Енакіевскім) – людиною Януковича, відповідальною за весь агросектор України.

Нагадаємо, що народний депутат від фракції “Самопоміч” Вікторія Войціцька приховуєстатки, реєструючи їх на членів власної родини.

Також, в березні 2017 року ще один депутат від “Самопомочі” Олена Бабак оголосила, що планує скласти депутатські повноваження.

Олег Виговський

для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: ИванющенкоСадовый АндрейГПЗКУГапон АлександрТомиленко ВалерийЯнуковичПартія регіонівПрисяжнюк АнатолийМирошниченко ИванПавленко АлексейПартія Самопоміч

Дата и время 18 августа 2017 г., 22:39     Просмотры Просмотров: 2329
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Экс-советник Саакашвили призвал Вакарчука и Гриценко поддержать кандидатуру Садового на выборах
Стать президентом: Полный список зарегистрированных кандидатов
Экс-директор Кировоградского хлебкомбината завозил на склады отходы под видом зерна

Украина, Турция и ЕС продолжают спонсировать «ЛДНР», совершая сделки с людьми Юрия Зюкова
Участник аферы русского олигарха с украинским зерном получил условный срок
ВОО «Честное слово»: Информационную атаку на ректора КПИ мог организовать Садовый

Садовый сделал Вакарчуку предложение относительно выборов
Садовый заявляет о слежке спецслужб: "За машиной, на которой я езжу, другая машина какая-то ездит"
Янукович вновь может стать президентом Украины, - журналист

Жена Януковича открыла в Крыму новое развлекательное заведение
"Налоги на грех" прицельно должны тратиться на образование, - Садовый
Садовой задекларировал 490 тысяч зарплаты, а свои активы записал на жену

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.090933