АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 9°C
Днепр: 11°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 8°C
Львов: 6°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Мэр Коцюбинского Вадим Садовский приватизировал городское общежитие?

Мэр Коцюбинского Вадим Садовский приватизировал городское общежитие?
Мэр Коцюбинского Вадим Садовский приватизировал городское общежитие?

Селищний голова Коцюбинського Вадим Садовський дозволив своїм родичам приватизувати кімнати у гуртожитку на вулиці Доківській. Про це пише "Сайт громади Приірпіння" з посиланням на відповідне розпорядження.

Так, згідно з текстом документу, кімнати у приватну власність отримують Дмитро Іванович Садовський (повний тезка брата селищного голови) та Ольга Володимирівна Садовська, яка за збігом обставин є повною тезкою дружини брата селищного голови Вадима Садовського. А також їхні діти, пише kiev.pravda.com.ua

 
 

"Так власність громади переходить в руки родичів селищного голови, які далеко не бідують. Важко повірити у те, що брат Садовського, керівник Деревообробного комбінату (ДОК), живе у гуртожитку",- відзначає видання.

Гуртожиток, у якому отримали кімнати повні тезки родичів селищного голови

Брат Садовського Дмитро, за інформацією видання, проживає насправді у селищі Шпитьки, а не в кімнаті гуртожитку, який просить разом із дружиною та дітьми приватизувати.

Власність у гуртожитку перепадає і племінницям селищного голови – Марії Дмитрівні Садовській та Софії Дмитрівні Садовській.

У соцмережі "Вконтакте"  є сторінка повної тезки племінниці селищного голови Коцюбинського, якій дали житло в гуртожитку. У цієї дівчини, як і в племінниці Садовського, є сестра Софія.

Фото з соцмережі повної тезки племінниці селищного голови Коцюбинського, якій потрібна кімната в гуртожитку

У соцмережі видно, що на життя дівчина не скаржиться, має недешевий телефон і дуже любить подорожувати.

З-поміж світлин можна побачити, як Марія Садовська відпочиває у негуртожитському дворі на розкішному і доглянутому газоні. Під фото підпис – вулиця Лугова, Києво-Святошинський район. До слова, у селі Шпитьки, дійсно є вулиця Лугова.

На іншому фотоколажі, який виклала дівчина в соцмережу, і на якому, за її словами, зображені її батьки, є фото Дмитра Садовського і його дружини.

 Батьки на фото з соцмережі "тезки" дуже схожі на брата Вадима Садовського і його дружину 

Видання відзначає, що Садовські – це не єдине прізвище, яке привертає увагу в цьому розпорядженні про приватизацію. Тут у власність дають кімнати ще й Сергію Вікторовичу Боримському. Його акаунт "Вконтакті" майже неактивний.

Віктор Боримський – не лише депутат Коцюбинської селищної ради. Це на додачу ще й родич селищного голови – брат дружини Садовського – Тетяни. Він отримав ділянку у Біличанському лісі. З-поміж Боримських у списку числиться також і Антоніна Боримська.

Також житлова площа дісталась родичу депутата-комуніста Василя Концеби, чию родину загалом наділили так, як не могли мріяти і при комунізмі. Він теж отримав ділянку в Біличанському лісі.

Политрада


Теги статьи: Садовский Вадим

Дата и время 11 ноября 2014 г., 15:34     Просмотры Просмотров: 4242
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056333