АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -5°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Відкритий лист заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря з приводу інформації, розповсюдженої Миколою Томенком

Відкритий лист заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря з приводу інформації, розповсюдженої Миколою Томенком
Відкритий лист заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря з приводу інформації, розповсюдженої Миколою Томенком

Шановний пане Томенко!

Я ознайомився з поширеною Вами інформацією про те, що ви звернулися до Генерального прокурора України щодо необхідності проведення перевірки на предмет причетності мене до корупційних схем. Начебто Вам практично в кожній області люди розповідають, що я, мовляв, забезпечую функціонування корупційних схем: хабарництво при призначенні на посади в системі МВС, зловживання в сфері пасажирських перевезень тощо.

 

Хочу сказати, що це далеко не перший випадок поширення щодо мене брудних чуток у вигляді розповідей про вчинення мною якихось протиправних діянь тощо.

Очевидно, що це робиться з метою завдання шкоди моїй діловій репутації, дискредитації мене як професіонала і керівника.

Напевно, моя принциповість, чесність і наполегливість в професійній діяльності не дає спокою певним «ділкам», що і спонукає їх поширювати подібні нісенітниці, особливо в часи, коли МВС стало на шлях реформ.

Тому всім моїм «прихильникам» можу повідомити, що за всіма фактами, поширеними відносно мене за час моєї роботи в МВС, проводилися перевірки уповноваженими на те органами і посадовими особами, під час яких я давав всі необхідні пояснення. Жодного разу в моїх діях та управлінських рішеннях не було встановлено будь-яких порушень чинного законодавства.

З іншого боку, мене вкрай тривожить тенденція з боку окремих політичних діячів розповсюджувати непідтверджену інформацію, яка порочить честь і професіоналізм української міліції. У той час, коли ми вісім місяців працюємо над тим, щоб реформувати МВС, повернути цьому найважливішому державному інституту довіру і повагу громадян.

Хочу нагадати панові Томенку, що ми прийшли в міліцію, яка завдяки минулому режиму стала каральною армією влади, символом корупції, «кришування» режиму і політичних репресій. За той невеликий час, що минув, ми змогли змінити ситуацію в міліції – сьогодні саме бійці наших підрозділів ціною свого життя захищають незалежність України, звільняють міста і села від іноземних загарбників і сепаратистів. Саме вони є найбільш злагодженою, боєздатною і забезпеченою частиною наших збройних сил.

Саме чітка робота працівників МВС під час проведення останніх виборів дозволила провести цей непростий процес у повній відповідності з демократичними європейськими нормами, що підтвердило правильність вибраного курсу стратегії реформ.

Саме МВС – єдине відомство з усіх структур, які потребують негайного реформування, не дивлячись на активну участь у проведенні АТО, розробило і запропонувало для суспільного обговорення радикальну реформу, розроблену у тісній співпраці з громадянськими інститутами і експертами ОБСЄ.

Міліція сьогодні – одна зі структур, яка найбільш динамічно розвивається та реформується, наближаючи Україну до Європи. І на цьому тлі вкрай дивно виглядають спроби окремих представників демократичної коаліції дискредитувати МВС, посіяти сумніви в суспільстві, завадити цій дуже важкій роботі. Кому і навіщо це потрібно? Мені здається, суспільству сьогодні важливо було б отримати відповідь на це питання!

Що ж стосується особисто мене, то я не збираюся ховатися і готовий до проведення відносно мене будь-якої перевірки.

Проте я запевняю, що постійні намагання заплямувати мою репутацію брудом завідомо недостовірної інформації і пліток ніяким чином не вплинуть на мої професійні підходи до роботи, в т.ч. у очищенні органів МВС.

Я служив і буди служити на благо народу України на засадах законності, чесності, порядності, прозорості і професіоналізму!

 

 

З повагою,

заступник Міністра

внутрішніх справ України                                             Сергій Чеботар


Теги статьи: ТоменкоСергей Чеботарь

Дата и время 11 ноября 2014 г., 20:59     Просмотры Просмотров: 3008
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Отстранение от должности? Как после задержания сына под Аваковым зашаталось министерское кресло
Чорновол пыталась взять на поруки сообщника Авакова-младшего
Сообщника сына Авакова так же отпустили восвояси из зала суда

Замминистра обороны выступает свидетелем обвинения в «деле рюкзаков»
Екс-нардеп: Протягом року кожен депутат отримує додатково 160-170 тисяч гривень. Кожен депутат — як Корчак!
Томенко: Порошенко особисто наполягав на призначенні Насірова на голову ДФС

В сети появилось новое скандальное видео обличающее коррупцию Чеботаря и Трояна
Томенко: Викрито першу брехню Парубія про коаліцію
Власть мерзавцев и олигархов сделала так, что спонсором независимости террористов «ЛДНР» стал каждый украинец

Томенко требует, чтобы Парубий опубликовал "обещанный" список членов коалиции
Микола Томенко: Україна – найбідніша країна Європи з найбагатшою владою
Томенко назвал условия для досрочных выборов в Раду

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061182