АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 23°C
Днепр: 25°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 22°C
Львов: 22°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 23°C
Ровно: 24°C

Улюбленці Злочевського відсудили 294 мільйони за сумнівне вивезення токсинів з Калуша

Улюбленці Злочевського відсудили 294 мільйони за сумнівне вивезення токсинів з Калуша
Улюбленці Злочевського відсудили 294 мільйони за сумнівне вивезення токсинів з Калуша

Суд стягнув з Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації на користь ТОВ «С.І. Груп Консорт Лтд.» 294,3 млн грн. боргу. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 30 жовтня.

Цей борг утворився за договорами про надання послуг із збирання небезпечних відходів, які Департамент і фірма уклали у серпні-грудні 2013 року.

За цими договорами ТОВ «С.І. Груп Консорт Лтд.» вивезло відходів на суму 419,59 млн грн. Департамент оплатив фірмі лише 125,29 млн грн. Відтак заборгованість ОДА за цими договорами становить 294,3 млн грн.

Суд вказує, що факт вивезення відходів фірмою підтверджується актами завантаження у транспорт небезпечних відходів гексахлорбензолу, митними деклараціями, накладними завантаження, договорами обов’язкового страхування вантажів при перевезенні.

Крім того, Департамент не заперечує наявність у нього боргу перед фірмою «С.І. Груп Консорт Лтд.» у розмірі 294,3 млн грн. і посилається на відсутність бюджетного фінансування на оплату наданих послуг.

Суд підтвердив, що Департамент без зауважень підписав акти виконаних робіт, наданих фірмою. А також зазначив, що відсутність бюджетного фінансування не є підставою для звільнення від матеріальної відповідальності за порушення зобов’язання.

Нагадаємо, у вересні народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся до Генпрокуратури, Мінекології і Держказначейства з вимогою розібратися у ситуації з фірмою «С.І. Груп Консорт Лтд.». Депутатстверджував, що, по-перше, фірма завищила обсяги вивезених відходів, оскільки разом з небезпечними відходами вивозила землю, дрова, каміння і траву. І по-друге, фірма вимагає оплату за невиконані роботи, адже небезпечні відходи уже мали б бути знешкоджені, а цього досі не зроблено.

Як повідомлялося, влітку цього року було порушене кримінальне провадження за фактом розтрати 440 млн грн., виділених на знешкодження гексахлорбензолу у Калуші.

Протягом 2011-2013 років ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД» (Ізраїль) виграло тендерів на вивезення і утилізацію токсичних відходів з полігону у Калуському районі на 871,85 млн грн., з них від Головного управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської ОДА – на 451,93 млн грн.

Відомо, що ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД» раніше наймало субпідрядником ТОВ «Сі Буд Сістем», яке заснував громадянин Ізраїлю Ілля Марчевський, якого в ЗМІ називали «сірим кардиналом ДП «Національний центр з поводження з небезпечними відходами».

«С.І.Груп Консорт Лтд» отримало монополію на утилізацію небезпечних речовин в Україні в 2011 році, коли Міністерство природи очолював Микола Злочевський.


Теги статьи: ЗлочевскийЗлочевськийниколай злочевский

Дата и время 11 ноября 2014 г., 22:37     Просмотры Просмотров: 2848
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Гордон: Я к власти отношусь плохо, я ее не люблю, потому что она не любит меня как гражданина
"Пленки Онищенко": в Раде инициируют расследование коррупционных преступлений Порошенко
Сторонники Саакашвили вышли на протест с куклой Порошенко

НАБУ ведет уголовное производство по "пленкам Онищенко"
Пленки Онищенко: как под ударом оказались Коломойский, Ахметов и Фирташ
На пленках Онищенко «не заметили» кое-что важное

Луценко впервые прокомментировал пленки Онищенко с голосом Порошенко
Это будет железным подспорьем для дальнейшего хода дела против Порошенко, Луценко, Кононенко, — Давид Сакварелидзе
Пленки Онищенко: Кем на самом деле является «хороший парень Коля». Украинцы предлагают расстрелять

Яценюк уверен: Онищенко «врет» в интересах Кремля
Миллион для Ляшко. Как Радикальная партия стала ручной оппозицией. Новые откровения Онищенко
Богуцкая сказала, что думает о «мочилове» Порошенко и Гончаренко, «рвущем за него попу»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.0532859999999999