АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Мер Білої Церкви хоче імпічменту Президента Порошенка

Мер Білої Церкви хоче імпічменту Президента Порошенка
Мер Білої Церкви хоче імпічменту Президента Порошенка

Міська рада Білої Церкви з подання фракції «Батьківщини» та завдяки сприянню мера міста Геннадія Дикого ухвалила звернення до Верховної Ради України щодо правового врегулювання процедури усунення з посади Президента України в порядку імпічменту.

Із присутніх 40 депутатів рішення підтримали 23 – об’єдналися голоси «Батьківщини», «Оппоблоку», ВО «Свобода», Самопомочі та УКРОПу.

Одразу після початку сесії, під час обговорення порядку денного депутат від ВО «Батьківщина» Ігор Денисенко запропонував включити до вже запланованих до обговорення питань його звернення – «Про підтримку звернення депутатів Київської обласної ради до Верховної Ради України від 22 червня 2017 року щодо деяких питань правового урегулювання процедури усунення з поста Президента України в порядку імпічменту».

У відповідь на ініціативу «Батьківщини» представники фракції БПП цілком слушно зауважили, що ставити депутатське звернення на голосування у такий спосіб є порушенням регламенту ради.

Всупереч зауваженню представники «Батьківщини» запропонували включити звернення про імпічмент у порядок денний як проект рішення. Хоча Закон України «Про доступ до публічної інформації» вимагає попереднього ознайомлення депутатів з такими документами, народним обранцям дали його прочитати лише перед самим початком сесії.

Попри два очевидних порушення процедури роботи міськради міський голова Геннадій Дикий все одно наполіг на включенні звернення про імпічмент Президенту до порядку денного – і більшість депутатів за це проголосували. Що, власне, теж є порушенням регламенту – тепер вже з боку міського голови та більшої частини депутатів. Оскільки порядок денний сесії ради формується завчасно, а проекти рішень – перед винесенням на голосування – мають пройти процедуру попереднього обговорення в комісіях, а в деяких випадках і громадського обговорення.

Тему «узаконення» імпічменту протягом останніх місяців активно розкручують на рівні міських та обласних рад саме «Батьківщина» та «Опозиційний блок». Не завжди успішно, але медіа підключають до цієї теми активно. Тепер, очевидно, в кампанію за імпічмент Президенту включився мер Білої Церкви Геннадій Дикий, який обирався під гаслами «Самопомочі».

Всупереч усім порушенням голосування все ж відбулось. Після чого з’ясувалося, що електронна система голосування спрацювала некоректно, і голоси пораховано невірно.

Обговорення нової обставини досить швидко перетворило депутатський диспут на щось схоже на базарну сварку. Якщо голосування відбулося неправильно, але все ж відбулося, то правильно проголосувати за скасування його результатів, а потім голосувати знову, чи просто одразу взяти й переголосувати? Втомлені годинною дискусією на цю тему, народні обранці оголосили перерву. Але й після перерви згоди не дійшли – постановили повернутися до розв’язання процедурних суперечок наступного тижня.


Теги статьи: ПорошенкоімпічментВерховна радаДикий ГеннадийБатьківщинаБіла Церква

Дата и время 01 сентября 2017 г., 20:37     Просмотры Просмотров: 3201
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Крушение Boeing-777 над Донбассом: Порошенко подписал два важных закона о сотрудничестве с Нидерландами
Відкрити списки, закрити «мажоритарку»: навіщо цього домагається ціла низка партій?
Без націоналістичної фракції у Верховній Раді, Україна ніколи не вибереться з болота, – Хмара

«Порошенко, Турчинов и вся их шобла будут держаться до последнего. Они отдадут всю Украину, но не отдадут власть украинцам», — Богуцкая
Не откровенно плохо, но и совсем не хорошо – эксперты оценили деятельность Порошенко
Политолог перечислил «дурные знаки» для Порошенко

Наливайченко рассказал, сколько Украина теряет из-за коррупции
Порошенко должен уйти вон! – эксперт
В Украине Порошенко дожились до того, что приходится надеяться на Путина — эксперт

Сергей Лямец: “В этот вечер Портрет выставлялся”
В Житомирской области произошло ДТП: Порошенко отреагировал
Мати вбитого Шеремета: Я зрозуміла, що ця справа не буде розкрита

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.13203