АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -8°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -3°C

Вдова Єльцина розказала, як Путін став наступником

Вдова Єльцина розказала, як Путін став наступником
Вдова Єльцина розказала, як Путін став наступником

Саме перший російський президент Борис Єльцин збирався поховати Леніна, замінив гімн СРСР на гімн Росії прийняв нову Конституцію. Пробувши два терміни на посаді і будучи вже важко хворим, Єльцин намагався направити країну на ліберальний курс і знайти наступника, який продовжив би його реформи, передають Патріоти  України з  посиланням  на Подробности.

Однак, Дума не пропустила ні ліберального Єгора Гайдара, ні реформатора Віктора Черномирдіна і Єльцин поставив прем’єром нікому невідомого Володимира Путіна. Про це в інтерв’ю телеканалу «Дощ» розповіла вдова Бориса Миколайовича Наїна Єльцина.

За її словами, Борис Єльцин очолював відділ будівництва в Свердловську і навіть не думав стати партійним працівником. Так вийшло абсолютно випадково. «Ми були на дні народження друга, йому зробили пропозицію піти в Обком. Спочатку відмовився, але потім пішов, щоб керувати будівництвом  по всій області. Досить довго працював завідувачем відділу будівництва», – переконує Наїна Єльцина.

Майбутній президент не хотів переїжджати і в Москву, хоча пропозиції про це надходили багато разів. «Так було і з Москвою – це було не перша  пропозиція переїхати. Йому навіть показали квартиру. Він кілька разів відмовлявся, знав, що я не хочу і що мені ніколи не подобалася Москва. А потім питання стало так – чи партійний квиток і Москва або нічого», – каже дружина політика.

Борис Єльцин вважав, що Росія повинна існувати в рамках СРСР на правах республіки з підвищеними повноваженнями і всіма силами намагався зберегти союз як конфедерацію. «До сих пір всі тиражують брехню, що Єльцин і Горбачов розвалили країну. Горбачов керував однією країною. Єльцин    – іншою. Він  навпаки  хотів збереже країну, він хотів створити конфедерацію. Тільки роль Росії повинна була бути більш важливою», – розповідає вдова Єльцина.

Будучи на посаді секретаря міського комітету, Борис Єльцин висловлював невдоволення позицією партії і політикою уряду в цілому. «Коли він був уже секретарем міськкому, після кожного засідання приходив подавлений і говорив:« Не хочу розвалювати країну разом з ними», він розумів, що країна йде не туди. Він хотів поставити Росію на ноги в складі СРСР. Він не збирався відбирати владу у Горбачова. Він хотів республіку Росія в складі союзу», – каже Наїна.

Крім того, Наїна щиро обурена сучасною російською інформаційною політикою   щодо  розпаду Радянського союзу. «Ми прожили в брехні і продовжуємо в ній жити. Але не хочу щоб наші правнуки в ній жили. Події 91 року в нинішніх підручниках – моторошна нісенітниця. У нас що безграмотні історики ?Я вважаю, що повинна бути тільки правда», розповідає вдова екс-президента.

Борис Єльцин, за прикладом Микити Хрущова, збирався влаштувати таку собі «відлига» в Росії та покаятся за дії компартії. У цих цілях, в першу чергу, необхідно було поховати тіло Володимира Леніна. «Дума була абсолютно прокомуністична, Єльцина ніколи б не підтримали. Я пам’ятаю, як спитала дружину комуніста Селезньова, чи не хочуть вони поховати тіло Леніна, вона сказала, що може бути, років через 30″, – розповідає Наїна.

За її словами, як не старався Єльцин натиснути на депутатів, захоронення так і не вдалося здійснити. «Хоча він хотів це зробити і не міг, бо тоді більшість не підтримала б його рішень. З якими  труднощами він проводив кожне рішення.? Всі вставали в позу, його всіма заходами хотіли прибрати», – згадує вдова.

У 1999 році стан здоров’я Єльцина було важким, фактично він розумів, що необхідно призначить прем’єра, який потім стане президентом. «Коли він вибирав прем’єра, він розумів, що це майбутній президент. Але часу було дуже мало, Борис був уже дуже важким. Він весь час думав, кого призначити, та ще й так, щоб Дума пропустила. Він хотів поставити Гайдара», – згадує Наїна. Однак уряд не пропустила ліберала Гайдара на пост прем’єра Росії. «Його і близько не підпускали – він був занадто розумний і ініціативний. Хороші люди не потрібні були країні. Він міг поставити Черномирдіна, але його теж не пустили. Тому підійшов Володимир Путін – його ніхто не знав, і призначення пройшло спокійно», – каже дружина політика.

Пізніше, вже на пенсії, Єльцину не подобалась політика Володимира Путіна, але він не критикував його .. «Він був дуже незадоволений, коли повернули гімн СРСР в Росію. І я була не задоволена. Нам не подобалися слова. Але він ніколи не коментував після себе – він довірив, все, тепер новий керівник. Значить йому і керувати», – вважає вдова Єльцина.

Наїна впевнена, що Єльцин по справжньому ліберальний правитель, який був одержимий ідеєю вільної відкритої для всього світу Росії.

«Я думаю, що Єльцин дав поколінню найголовніше – свободу. При ньому було становлення Росії, при ньому була прийнята конституція і вся судова система. Коли ми їздили закордон, він так хотів щоб усі зрозуміли, що ми відкриті і вільні, що у нас здорова обстановка в країні», – міркує Наїна Єльцина.

Вдова екс-президента стверджує, що ніяких заощаджень, особливо на рахунках в зарубіжних банках у родини не було і немає. «Рахунок на ощадній книжці, більше нічого нічого у нас немає. Ні акцій, ні замків, нічого абсолютно, пішов чистим. Говорили що у нас рахунки в Люксембурзі, пов’язані з МВФ у нашої Тетяни – це брехня », – запевняє  дружина президента.

Крім того, Наїна згадує, що Єльцин не хотів подавати в суд на тих, хто приписував йому казкові багатства. «Коли Лужков почав говорити що у Єльцина рахунки в Швейцарському банку, я попросила його подати в суд. Єльцин запитав: «Ти хочеш опуститися до рівня Лужкова?»

http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: ПутінЕльцинПутин

Дата и время 13 ноября 2014 г., 11:28     Просмотры Просмотров: 3726
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

’’Щеки выпирают’’: Путин разозлил россиян разговорами о зарплате
Одиозный Добкин загремел в российский "список Путина": подробности
«К такому подходу, не готов ни один западный лидер»: экс-советник рассказал о тактике Путина

Порошенко построил в Украине после Майдана русский мир с украинским лицом — Касьянов
”Готов отправить авианосец”: Цимбалюк рассказал, как Путин ”спасает” россиян в мире
’’Не поверите’’: Путин рассказал о последнем обещании Кобзону

Горбачев о Путине: Веселья у него много. И пьянствует, и летает, и плавает
Навальный о соборе: То, что создавалось сотни лет было разрушено Путиным и его идиотами за четыре года
Тимошенко хочет провести прямые переговоры с Путиным

«Украина рухнет сама по себе». Что же делать Путину?
Близкий к Путину миллиардер оказался криминальным авторитетом замешанным в грабежах и убийствах
’’Мы — империя’’: украинец Куценко высказался о политике Путина

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.577388