АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 16°C
Ровно: 17°C

Влада Донеччини підкинула ще 21 млн грн будівельній компанії родини Близнюка

Влада Донеччини підкинула ще 21 млн грн будівельній компанії родини Близнюка
Влада Донеччини підкинула ще 21 млн грн будівельній компанії родини Близнюка

Департамент капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації без тендера уклав з будівельною компанією "Крамміськбуд" два контракти на добудову інфраструктурних об’єктів у Краматорську.

Згідно з першою угодою, компанія отримає додатково 16,9 мільйонів гривень на будівництва ковзанки у Краматорську.

У грудні 2016 року "Краміськбуд" зголосилася побудувати цій об’єкт за 54 мільйона гривень. Але пізніше замовник - комунальне підприємство "Міст", замовило корегування проекту. Через це його вартість зросла до 83 мільйонів гривень.

Зважаючи на це, департамент уклав додатковий договір з діючою підрядною організацією, а оскільки сума додаткової угоди не перевищує половину суми основного контракту, то відбулося це без тендеру на підставі переговорної процедури.

Другий контракт стосується реконструкції приміщень двох амбулаторій, які розташовані у мікрорайоні Станкобуд.

"Крамміськбуд" виграв тендер на реконструкцію цих приміщень наприкінці 2016 року за 7,9 мільйонів гривень. Але у процесі реалізації проекту з’ясувалося, що системи опалення та водопостачання знаходяться у жахливому стані, а заміна вікон передбачена проектом з термомодернизації, що може повністю зіпсувати ремонт, який зараз проводиться у внутрішніх приміщення.

Тому ці роботи було вирішено додати до діючого проекту, через що його вартість збільшилася на 3,7 мільйонів гривень. Це збільшення також проводилося без тендеру.

Таким чином, всього за кілька днів будівельна компанія "Краммісьбуд" отримала додаткових контрактів майже на 21 мільйон гривень.

За даними аналітичної система YouControl, кінцевими власниками будівельної компанії "Крамміськбуд" є Людмила Ульященко та Олена Близнюк – невістка колишнього міністра ЖКГ Анатолія Близнюка.


Теги статьи: КраматорськКрамміськбудТендерыБлизнюкТендер

Дата и время 07 сентября 2017 г., 21:05     Просмотры Просмотров: 828
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.056784