АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 29°C
Днепр: 32°C
Одесса: 33°C
Чернигов: 27°C
Сумы: 27°C
Львов: 24°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Син Януковича розповів, чому хоче повернутися на Донбасс

Син Януковича розповів, чому хоче повернутися на Донбасс
Син Януковича розповів, чому хоче повернутися на Донбасс

Олександр Янукович, старший син екс-президента України, має намір завершити будівництво незавершених об’єктів, які йому належать на території Донбассу, пишеZAXID.NET

Він також заявив про бажання провернутися в Україну і «прикласти усі сили для відновлення Донбасу, щоб люди змогли жити як раніше».

«Після введення санкцій ЄС і початку військового конфлікту на Донбасі стан мого бізнесу погіршився. Наприклад, на території, де зараз ведуться бойові дії, у нас залишилися 100 тис. кв. м будівельних площ. Проте плануємо завершити будівництво об’єктів, які зараз тимчасово призупинили, – сказав Олександр Янукович узаочному інтерв’ю російському виданню «Новая газета». – Ми вели свій бізнес прозоро і справно платили всі податки. Законних підстав для націоналізації моїй власності не існує. Якщо їх спробують придумати – ми будемо захищатися всіма законними способами, в тому числі в міжнародних інституціях».

Старший син Януковича, якого в Україні звинувачують у корупції на мільярди доларів, тепер займається будівельним бізнесом у Росії, він створив будівельну компанію у Санкт-Петербурзі. Він заявив, що має бажання повернутися «додому» – з контексту відповіді можна зробити висновок, що йдеться про території, які зараз контролюють терористи.

«Звичайно, я хочу повернутися додому. Тому зроблю все можливе, щоб захистити своє ім’я і повернутися на Батьківщину, як тільки зможу забезпечити безпеку мою і моїх близьких. І чекаю того моменту, коли зможу докласти всіх зусиль для відновлення Донбасу, щоб люди змогли жити як раніше. Адже ще зовсім недавно вони думали про те, як зробити життя кращим, а сьогодні думають, як повернути колишню мирну», – сказав Янукович.

На пряме запитання про стосунки із Сергієм Курченком, який від імені родини Януковичів нібито фінансує терористів на Донбасі, Олександр Янукович заявив, що він взагалі «ледве знайомий» з Курченком і ніколи не мав з ним спільного бізнесу.

«Я ніколи не мав бізнесу з цією людиною і ледь з ним знайомий. Фінансувати війну в моєму рідному Донбасі не збирався і не буду. Я і моя команда готові брати участь у його відродженні», – додав Янукович-молодший.

НЕТ Коррупции


Теги статьи: Александр Янукович

Дата и время 13 ноября 2014 г., 18:48     Просмотры Просмотров: 2199
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.172293