АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 19°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

НБУ хоче заборонити дилерам міжбанку вживати наркотики та укладати парі

НБУ хоче заборонити дилерам міжбанку вживати наркотики та укладати парі
НБУ хоче заборонити дилерам міжбанку вживати наркотики та укладати парі

Нацбанк пропонує боротися з шахрайством та спекуляціями на валютному ринку шляхом утвердження правил етичної поведінки його учасників.

Відповідний проект Кодексу поведінки та ділової практики учасників міжбанківського валютного ринку опублікований на офіційному сайті регулятора.

"Дотримання учасниками ринку стандартів етичної та професійної поведінки зміцнює довіру інвесторів і позитивно впливає на розвиток фінансового ринку, підвищує його прозорість", – зазначається у коментарі до проекту документа.

Згідно з проектом Кодексу, зокрема, банкам рекомендується здійснювати суворий адміністративний контроль за проявами шахрайства серед дилерів міжбанку.

Крім того, в НБУ радять дилерам уникати укладення угод за неринковими цінами, не брати участь у маніпуляціях, обмані або будь-яких інших формах поведінки, які б могли вводити в оману щодо наявних ринкових умов.

Також пропонується заборонити уповноваженим працівникам учасників ринку "укладати угоди і здійснювати будь-які інші операції у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння та під впливом інших речовин".

Крім того, документом пропонується визначити, що "гра на гроші або укладення парі між уповноваженими дилерами учасників ринку суворо заборонені".

"Необхідно, щоб усі учасники ринку розуміли, що дотримання положень Кодексу має важливе значення для збереження дисциплінованого ринку з високими етичними стандартами", – наголошується в проекті документу.

Инсайдер


Теги статьи: Нацбанк

Дата и время 14 ноября 2014 г., 10:48     Просмотры Просмотров: 1503
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060996