АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Ігор Лисов: енергоефективність – крок у майбутнє

Ігор Лисов: енергоефективність – крок у майбутнє
Ігор Лисов: енергоефективність – крок у майбутнє
На сьогоднішній день впровадження енергоефективних технологій стає все більш актуальним. Це безпосередньо стосується і України.
 
Імпортуючи до 60% енергоресурсів, ми являємося однією з найбільш  енергозалежних країн Європи. І від того, наскільки успішно будуть впроваджуватися енергоефективні технології, багато в чому залежить не тільки майбутнє нашої економіки, але і розвиток держави в цілому.
 
Як зазначає в своєму блозі президент компанії Ліко-Холдинг Ігор Лисов: «Сьогодні енергоефективність виступає не тільки ключовою умовою економічного розвитку, а й показником готовності країни до впровадження нових технологій, її самодостатності».
 
«Максимальна енергоефективність повинна стати одним із стратегічних напрямків розвитку в найближчі 10-15 років. Так само як і широке використання альтернативних джерел і сонячної енергії, зниження її ціни до максимально доступного рівня, впровадження «розумних» енергозберігаючих мереж "SmartGrid". З огляду на залежність нашої країни від ринку вугілля і газу, цей аспект є дуже важливим. Нові тенденції мають впроваджуватись на всіх рівнях – як в промисловості, так і високотехнологічних проектах, реформуванні житлового сектору», - пише Ігор Лисов.
 
Оскільки в Україні, як і більшості країн Європи, майже тридцять відсотків кінцевої  енергії використовується будинками, житловому сектору треба приділити особливу увагу. Як відзначає у своєму блозі Ігор Лисов: «Будівництво споруд з низьким рівнем енергоспоживання вже давно стало ключовим  для провідних європейських країн. Подібні проекти, які отримали назву «пасивний будинок», поступово впроваджуються і в нашій країні. Звичайно, зведення подібних будинків складніше, ніж звичайних, але подальша їх експлуатація набагато нижча, до того ж вони здатні самостійно забезпечувати себе енергією».
 
В Україні такі енергозберігаючі технології  часто впроваджуються при зведенні приватного житла. Проте залучивши відповідні інвестиції  їх можна втілити в життя і при зведенні багатоквартирних будинків.
 
«Ще одним важливим кроком є розвиток культури раціонального енергоспоживання. Встановлення лічильників води, тепла, двозонних лічильників електроенергії дозволить громадянам  контролювати їх споживання і використовувати більш економно. За рахунок цих заходів майже на третину  збільшується економія на комунальних платежах, а комплексна термомодернізація допомагає зменшити рахунки за опалення вдвічі», - відзначає Ігор Лисов.

Теги статьи: Ліко-ХолдингенергоефективністьЛисов ІгорЛисов

Дата и время 13 сентября 2017 г., 15:59     Просмотры Просмотров: 3935
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
28 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.293723