АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 16°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 12°C
Ровно: 14°C

Представники НАБУ переймають досвід латвійських колег у розслідуванні корупційних злочинів

Представники НАБУ переймають досвід латвійських колег у розслідуванні корупційних злочинів
Представники НАБУ переймають досвід латвійських колег у розслідуванні корупційних злочинів
Для ефективної боротьби з корупцією важливим є не тільки розслідування корупційних злочинів, та їх попередження, але й комплексна просвітницька робота з населенням.
 
На цьому наголосила Парламентський секретар МЗС Латвії Занда Калниня-Лукашевича під час відкриття навчальної антикорупційної програми у Ризькій юридичній академії (Латвія), участь у якій беруть представники Національного антикорупційного бюро України.
 
«Корупція руйнує країну і робить неможливими реформи. Боротьба з корупцією ніколи не може бути зупинена», - підкреслила Занда Калниня-Лукашевича.
 
Під час навчального візиту, що тривав з 4 по 15 вересня, представники НАБУ ознайомилися з основними принципи законодавства ЄС, методами розслідування правопорушень, механізмами моніторингу фінансів політичних партій і особливостями розслідувань, пов’язаних з відмиванням грошей і відшкодуванням активів.
 
Візит представників Бюро до Латвія в рамках програми «Імплементація антикорупційної реформи: контроль за державними фінансами шляхом інституційної розбудови та контролю за громадянським суспільством» Ризької юридичної академії (Riga Graduate School of Law) відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Другий етап програми відбудеться у Києві з 17 по 22 вересня.

 


Теги статьи: КорупціяЗанда Калниня - ЛукашевичЛатвіяНАБУ

Дата и время 18 сентября 2017 г., 14:00     Просмотры Просмотров: 721
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.165418