АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 23°C
Днепр: 25°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 22°C
Львов: 21°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 21°C
Ровно: 21°C

Академік: в.о. Голови НБУ не просто тупий – він елементарно безграмотний і відвертий шкідник

Академік: в.о. Голови НБУ не просто тупий – він елементарно безграмотний і відвертий шкідник
Академік: в.о. Голови НБУ не просто тупий – він елементарно безграмотний і відвертий шкідник

Академік Академії економічних наук України, професор Володимир Пилипчук прокоментував дурнувате кукурікання виконувача обов`язків голови Національного банку України Смолія.

Він написав у Фейсбуці:

«І такі кретини керують Державою?

В.о. Голови НБУ - Смолій не просто тупий, гірше – він елементарно безграмотний і відвертий шкідник (агент кремля, як і Сатановська)

Сьогодні (вчора — прим ПN) Смолій «ізрьок» , що банки не належать до соціальної сфери і не мають завдання компенсувати інфляцію в процентах по депозитах. А що таке Національне багатство він розуміє? А що таке обезцінення активів він тямить?

Як професор економіки хотів би, щоб поганому студенту Смолію передали наступний кусочок економічної теорії, частку азбуки, крихту економічного фундаменту, без якого займати посаду в.о. Голови НБУ – просто шкідливо для Держави. Передали йому кусочок азбуки, яку він не знає і в якій не тямить:

Національне багатство включає в себе весь запас матеріальних благ, створених працею і використовуваних для виробництва та споживання, природні багатства, знання, інформацію, культуру і т.п.

Активами національного багатства є об’єкти власності, щодо яких інституційні одиниці здійснюють свої права власності та від володіння і використання яких вони отримують економічну вигоду. До активів відносяться будівлі, машини і обладнання, земля, акції, облігації, депозити та ін.

Збільшення національного багатства є ОСНОВНОЮ, необхідною базою зростання рівня життя народу, передумовою і результатом економічного прогресу, найважливішим показником економічної могутності країни.

Створення умов для штучного зниження обсягів національного багатства (коли ставка по депозитах нижча рівня інфляції)– Це штучне обезцінення активів держави, злочин проти економіки країи.

Замість того щоб заставити банки кредитувати зріст виробництва під низькі проценти ( щоб маржа була низькою) він відштовхує депозити від банків. Це все одно, що від автомобіля вимагати, щоб він перевозив вантажі без дозаправки пальним/

І такі кретини керують Державою?»

Може й не кретини, але явно олігофрени у ступені дебільності. Голова ВРУ Парубій — дебіл з довідкою. Голова КМУ Гройсман — явний дебіл без довідки, але до 9-го класу його не взяли, відправили в ПТУ. І ці виродки керують Україною, точніше, знищують її з мовчазного дозволу боягузливих громадян.

До речі, мало хто звернув увагу, що в Держбюджет 2018 закладено курс гривні до долара 29,3. І це по оптимістичним прогнозам...

До цього треба додати, може хто не знає, що дівоче призвище алкоголічки пані Гонтаревої, яку Володимир Пилипчук небезпідставно називає агентом Кремля - Сатановська.

Геннадій Боценюк


Теги статьи: БюджетСмолійПилипчук ВолодимирНБУНацбанк

Дата и время 20 сентября 2017 г., 12:01     Просмотры Просмотров: 1981
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.092427