АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -6°C
Ровно: -7°C

Директор Фонду гарантування вкладів фізосіб глумиться над українською мовою

Директор Фонду гарантування вкладів фізосіб глумиться над українською  мовою
Директор Фонду гарантування вкладів фізосіб глумиться над українською мовою

Чи замислювалися ви колись, чому офіційна біографія Костянтина Ворушиліна починається  з його роботи в банку “Аваль” у 1981 році. І чому він приховує своє життя до  23 років? Ми знайшли відповідь на ці питання, а також отримали копію реальної його біографії.

Все своє дитинство та молодість Костянтин Ворушилін провів у Москві, де отримав дві вищі освіти: інженер-механік та економіст. У таємній біографії Ворушиліна мається також позначка, що він пройшов курс КДБ СРСР (Комітет державної безпеки СРСР), по завершенню якого був направлений в Україну “для виконання завдань”. З того часу працював в українських банках на користь Росії. Зокрема, під його керівництвом банк “Мрія” був проданий російському Внешторгбанку. Крім того, в окупованому Криму він має свої фірми, які досі  приносять йому прибутки, а російській казні – податки.

За час свого  перебування в Україні Ворушилін так і не навчився українській мові, а будь-які зауваження з цього приводу викликають в нього агресію та збудження.

Нещодавно пригнічені вкладники збанкрутілих банків написали відкритий лист з цього приводу, де відверто вказали на нестерпність його байдужого ставлення до людей та мови країни, в якій він живе.  

“Відкритий лист про приниження української мови директором ФГВФО

Українці, не будьте байдужими. Не мовчіть, коли мову Вашу пригнічують та ганьблять. Цей лист є останньою краплею у переповненій чаші гніву та розпачу.

Як Ви знаєте, ми стали жертвою недолугих та корисливих дій Національного банку України, Фонду гарантування вкладів, а подекуди і деяких власників самих банків.

Хтось із нас втратив останнє. І ми розуміємо, що можемо ніколи вже не повернути свої заощадження. За наші кошти пані Гонтарева відпочиває на Мальдівах, а пан Ворушилін купує собі нові будинки за десятки мільйонів гривень.

Проте, найболючіше те, що вони день за днем принижують нашу гідність.

Ми, вкладники збанкрутілих банків, люди різних професій, конфесій та віку. Ми живемо у різних куточках України: російськомовній Одесі та україномовному Львові. Проте ми завжди бережно ставимося до української мови, а тим паче, коли для декого це єдина мова для спілкування.

Перебуваючи в інформаційному вакуумі, ми по краплі збираємо інформацію про нашу долю. Ми намагаємося не пропускати жодного ефіру, де про нас згадують ЗМІ.

І досить прикро, коли нам доводиться перекладати на українську мову ту інформацію, яку озвучує директор Фонду гарантування вкладів фізосіб Ворушилін, аби донести її до усіх вкладників.

Наші неодноразові звернення до пана Ворушиліна говорити рідною мовою викликають в нього лише агресію та збудження. Нам погрожують та ображають. Ми писали листи народним депутатам, в Кабмін та АП. Адже, згідно з законом про державну службу усі без винятку чиновники повинні говорити державною мовою. Проте усі наші листи були проігноровані. А Ворушилін як говорив російською, так і продовжує це робити досі.

За цей час українську мову зміг вивчити грузин Саакашвілі. Принаймні, він старається. Ворушилін же відкрито плює у душу та демонстративно паплюжить рідну мову.

Подивіться цей ролик! Це ганьба для усієї країни!”


Теги статьи: Фонд гарантування вкладівбіографіяУкраїнська моваВорушилін Костянтин

Дата и время 21 сентября 2017 г., 18:28     Просмотры Просмотров: 1425
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Ким є Віктор Медведчук: крізь призму рішення Верховного Суду
Дії керівництва банку “Хрещатик” не були спрямовані на отримання прибутку, – ФГВФО
«Вона пожертвувала шлюбом заради кар’єри»: Троє коханих чоловіків у житті Оксани Соколової

Народна артистка України Ірина Білик визнала, що стала жертвою русифікації
Юрій Луценко: революціонер чи корупціонер?
Я підтримую не президента, а деякі його рішення, – Мирослав Гай

Мільйони Гройсмана: як насправді розбагатів прем’єр – відео
Не розуміють. Українські угорці та румуни у школах практично не вивчають українську
Сергій Притула: Ви знаєте моє абсолютно лояльне ставлення до російськомовних українців, але тут добряче дістало

Перший вінницький «космонавт». Як друг Черновецького став молодим радником президента
У Києві педагоги охрестили російську мову «рідною» та вирішили за неї боротися
Піратство як державна політика

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.464014