АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -13°C
Днепр: -13°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -11°C
Львов: -8°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

«Батьківщина» оскаржить пенсійну реформу в Конституційному суді, – заява партії

«Батьківщина» оскаржить пенсійну реформу в Конституційному суді, – заява партії
«Батьківщина» оскаржить пенсійну реформу в Конституційному суді, – заява партії

Пенсійна реформа від влади, ухвалена сьогодні Верховною Радою, насправді є великим обманом за спиною народу.

Якби уряд справді хотів лише підвищити пенсії, він би виконав закони про індексацію й осучаснення пенсій, які не виконувалися всі роки перебування Порошенка при владі, і окремо скасував би абсурдне рішення про оподаткування пенсій. Тоді без жодних «реформ» українці мали би мінімальну пенсію понад 2500 грн, а середню – на рівні 4000 грн.

Однак людей обдурили, загорнувши в обгортку нібито підвищення пенсій справжній пенсійний геноцид.

Що ж насправді ухвалили у Верховній Раді?

Сьогодні ухвалили рішення про те, що ті, хто вийде на пенсію з наступного року, отримають меншу пенсію, ніж якби вони йшли зараз. Це тому, що в цій псевдореформі коефіцієнт нарахування пенсій знижений на 35%. Наприклад, людина, яка працює 40 років та має заробітну плату 5000 грн, зараз би отримала 2700 грн пенсії. А після ухвалення псевдореформи влади така сама людина з таким самим стажем та зарплатою матиме пенсію 2000 грн. Слід зазначити, що коефіціент 1,35, який сьогодні було знижено до 1, свого часу запровадила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Сьогодні ухвалили рішення про те, що вік виходу на пенсію збільшено мінімум до 63 років. Це відбудеться за рахунок збільшення страхового стажу, необхідного для пенсії, на 10 років – до 35 років! За даними Держстату, зараз в Україні середній вік життя чоловіків – 66 років. Тобто, за задумом влади, чоловікам пенсія вже не буде потрібна.

Ще сьогодні ухвалили рішення про те, що індексація пенсій відбудеться лише на 50% інфляції. Тоді як чинне законодавство зобов’язує уряд щороку проводити індексацію виплат на всі 100% інфляції! Просто влада злочинно не виконувала те, що повинна була виконувати. А хто буде індексувати інші 50%?

Також проголосували за те, що розпіарене «осучаснення» пенсій тепер стає не обов’язковим. За чинним законодавством, осучаснення мало відбуватися до 1 березня кожного року. А в урядовій «реформі» цю норму зняли.

Це лише декілька кричущих прикладів того, що ухвалила влада, прикриваючись прекрасним словом «реформа». Насправді в законі є ще десятки норм, які погіршують життя людей, звужують їхні права та порушують Конституцію України. Саме тому ми оскаржимо цю псевдореформу у Конституційному суді як таку, що звужує та порушує права громадян.

Наша фракція вважає реформу пенсійним геноцидом і сьогодні голосувала проти неї. Ми переконані, що українці заслуговують на більше, ніж мінімальні подачки з корупційного барського столу керівників держави. Ми готові провести справжню пенсійну реформу, щоб люди отримуватимували справедливу пенсію.

Сьогодні люди не знали, що їх дурять, але всі депутати точно знали, за що вони голосували. Партія «Батьківщина» закликає уважно придивитися до тих депутатів, які  підтримали псевдореформу і зрадили людей, прирікши їх на жалюгідну пенсію. Таких депутатів треба знати поіменно!

Водночас «Батьківщина» висловлює подяку депутатам, які не погодилися на підкуп, не пішли на кулуарні змови і не дали своїх голосів на підтримку пенсійного геноциду. Це частина «Самопомочі» на чолі з лідером фракції Олегом Березюком та віце-спікером Оксаною Сироїд, депутати «Свободи», «Народного контролю» Івана Добродомова, Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі, позафракційні депутати. Такі результати голосування дають надію, що в Україні є команда, яка зможе виправити всі катастрофічні помилки, які були допущені за всі роки президентства Петра Порошенка.

ba.org.ua


Теги статьи: ЗаконопроектСудВерховна радаПенсіяБатьківщинаПенсійна реформа

Дата и время 03 октября 2017 г., 21:38     Просмотры Просмотров: 1606
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.106955