АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 14°C
Львов: 11°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Телеканал «Рада» знову в руках регіонала – Володимира Леха

Телеканал «Рада» знову в руках регіонала – Володимира Леха
Телеканал «Рада» знову в руках регіонала – Володимира Леха

Парламентський телеканал «Рада» знову лихоманить. Боротьба за крісло очільника цього політичного рупору триває майже щодня. Керівники у його стінах довго не утримуються. Вірніше, не можуть стримати у собі величезного бажання збагатитися дармовими грошима, якими державний бюджет щедро фінансував цей канал. І… просто розчиняються у корупційних схемах. 
 
Орловский, Глушенок, Толстих, Климчук! Скільки ж ще потрібно цьому колективу випробовувань та чергових коштовних реорганізацій?! Згідно статуту радівського вісника, керівників йому призначало керівництво Апарату ВР України.
 

Нині, за крісло керівника «Ради» намагається боротися «хуторянин» Володимир Лех. Це гість із Тернополя. Поки що він виконує обов’язки директора цього каналу, але амбіції хлопця потроху зашкалюють. Страх перед невідомими конкурентами змушує його діяти методами своїх попередників.
 
Членів колективу «Ради» знову «нагибають», змушуючи підписувати черговий лист-підтримки, які активісти носять до приймальні Голови Апарату ВР України, Валентина Зайчука. Мовляв, ми і дядя Вася (Климчук), бажаємо мати своїм наступним керівником такого собі чемного хлопця Леха. До речі, який ніколи не був на Євромайдані, а очолював у теплому кабінеті прес-службу області за керівництва регіонала Хоптяна. Хлопчина тепер бажає державної посади в Апараті ВР України. З перспективою. На телеканалі й досі задіяні бездарні проекти попередника Климчука, які «талановитий» Лех видає за свої. Від ініциатив цього колективу, пан Зайчук вже хапається не тільки за голову. Цей «геморой» він збирається передати спікеру нового скликання.
 

Владимир Лех с портретом Виктора Януковича

Поки що телеканал дуркує. На екрані «Ради» транслюються не змістовні, переважно інтернетовські новини, які з рипінням та надривом у голосі начитує географ Тетяна Деркач, яку із-за неймовірно довгого носа, журналісти охрестили Сорокою. Головне її життєве кредо, яке утримує жінку на цьому каналі – чоловік СБУшник.
 
Досі, ведучих студії та новин на «Раді» підбирали за єдиним принципом: хтось колись привів когось! На фаховій освіті керівництво не зосереджувалось. Тому більшість працівників «Ради» зовсім не мають відношення до телебачення та журналістики. Мають непрофільну освіту та займаються не професійними справами.
 
Натомість, географи та кінологи, отримують з державного бюджету усі передбачені для журналістської категорії, пільги. Люди на екрані далекі від модельної зовнішності, мають неприємні, некрасиві обличчя. Їх студійні формати є «Вокзалом на двох» і частіше нагадують чергове шоу Довгоносиків, а не інформаційні сюжети. Ні відповідного макіяжу, ні ділового стилю, ні досвіду, а ні таланту і журналістської майстерності… Уся увага зосереджена лише в одному напряму – пліткам, письмовим доносам, вимогам посад та крісел.
 
У вестибюлі приміщення телеканалу стіни обвішані кіпою старих та потертих грамот і подяк. Більшість із цих шедеврів виписувались та виготовлялись власноруч колишніми керівниками «Ради», ще за часів Азарова та Януковича. Проте, обшарпані «бойові листки» продовжують прикрашати стіни тим, чого так не вистачає більшості працівникам «Ради» на практиці.
 
Висновок один. У такому вигляді канал існувати не має права. Навіщо вкладати державні кошти у продажних пустобріхів, типу Леха, Климчука і КО, які не мають чіткої стратегії та інформаційної орієнтації? .. І не тільки професійної.
 
В іншому разі, телеканал «Рада» має очолити професійний та самовідданий журналістській справі, керівник. І це мають бути зовсім не ті люди, що пишуть у своїх блогах нікому не цікаві опуси. Особливо, якщо врахувати те, що ці горе-журналісти дуже далекі від парламентської тематики, і не володіють фаховим менеджментом. Це має бути не амбітна людина, людина що здатна на рішучі кроки щодо нової кадрової політики на цьому телеканалі. Приміром, чому б не реанімувати совдепіську атестацію творчих кадрів з урахуванням фаху, досвіду та спецпідготовки?
 
Навіщо тримати у штаті «Ради» пенсіонерів — кадровика та юриста, коли не вистачає коштів на роботу телеоператорів? Чому б ці посади не поєднати. Варто дати можливість зайнятися парламентською справою молодим випускникам столичних вишів.
 
І останнє питання. Навіщо нам, платникам податків утримувати такий телеканал з його постійними «тараканами» у голові? Мені більш цікаво дивитися професійні сюжети, аніж спостерігати за агонією чергових корупціонерів «Ради».
 
Щодо, Володимира Леха, то на посаду керівника він не годиться ні як професіонал, ні як його організатор. Слабкий у журналістиці, цей працівник не має свого актуально-творчого погляду на сучасні речі. Проте, він не погано веде новини та студії.
 
Тож, не хай кожний займається своєю справою, а не прагне долучитися до керівного корита! Парламентський телеканал «Рада», як рупор найвищого законодавчого органу влади, має бути потужною інституцією нашої проукраїнської політики!

ОРД


Теги статьи: Лех ВладимирТРК Рада

Дата и время 20 ноября 2014 г., 16:22     Просмотры Просмотров: 3394
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.603108