АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -3°C
Днепр: -3°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -4°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

В Україні з’явиться нова професія

В Україні з’явиться нова професія
В Україні з’явиться нова професія

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України затвердило нові кваліфікаційні характеристики будівельних професій.

Зокрема, відомство затвердило вимоги до нової професії — інженер-консультант та зміни до вимог професії інженера з технічного нагляду.

“Професія інженера-консультанта користується попитом у більшості високорозвинених країн світу і нарешті найближчим часом буде введена до національного класифікатора професій в Україні. Інженери-консультанти здійснюватимуть незалежний контроль за якістю та термінами виконання будівельних робіт – від підготовки проектної документації до фінальних етапів реалізації проекту. Впевнений, з появою цієї важливої професії у будівництві ми станемо ще ближчими до Європи”, – сказавзаступник очільника міністерства Лев Парцхаладзе.

У повідомленні нагадується, що 8 серпня 2017 року Мінрегіонбуд затвердив чотири кваліфікаційні характеристики професій, зокрема: «Інженер-консультант (будівництво)», «Інженер з технічного нагляду (будівництво)», «Монтажник стельових конструкцій» та «Монтажник інженерних систем будівель».

Зазначені кваліфікаційні характеристики увійшли до складу відповідних Змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

Нагадаємо, раніше експерти назвали найпопулярніші вакансії на українському ринку праці, а роботодавці розповіли про найзатребуваніші навички для претендентів на вакансії.


Теги статьи: УкраїнаІнженер-консультантПрофесії

Дата и время 05 октября 2017 г., 21:13     Просмотры Просмотров: 2330
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054843