АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Львів віддасть майже 20 мільйонів російському олігарху

Львів віддасть майже 20 мільйонів російському олігарху
Львів віддасть майже 20 мільйонів російському олігарху

5 жовтня, під час сесії Львівської міської ради порушили питання, яке не обговорювалось протягом восьми років – про те, щоб віддати 19,5 млн грн за автобуси, які поставив ліквідований ЛАЗ до «Євро-2012».

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

За інформацією депутатів, ці кошти віддали фірмі, співвласницею якої є Таїсія Саніна – дружина російського бізнесмена Ігоря Чуркіна.

Під час сесії депутати майже годину обговорювали меморандум про співпрацю між товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор» і АТП-1. Цим документом АТП-1 визнає грошові зобов’язання перед «Оптимум Фактор», які виникли після переходу від товариства з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи» до фірми «Оптимум Фактор» права вимоги за договором факторингу після надання АТП належним чином засвідченої копії акта приймання-передачі, а також отримання ЛАЗу письмового підтвердження передачі права вимоги за договором факторингу.

Відтак, АТП-1 зобов’язується звернутись до міської ради щодо розгляду питання про надання коштів міського бюджету м. Львова з метою забезпечення виконання грошових зобов’язань перед товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор» у загальній сумі 19 млн 585 тис. 266 грн.

Перед депутатами виступив представник «Оптимум Фактор», який запевнив, те, що дані, що фірма належить громадянам Росії, є неправдою. Міські обранці поцікавились Таісією Саніною, якій належить 40% підприємства. За словами представника фірми, вона українка. Водночас Маркіян Лопачак від «Свободи» повідомив, що вона є дружиною російського бізнесмена Ігоря Чуркіна.

«У нас хочуть тупо вкрасти 20 млн грн. За моєю інформацією, співвласниця Таїсія Саніна є дружиною Чуркіна. Зараз технічно змінився власник, щоб уникнути боргів ЛАЗу. Чому так сталося, що 8 років не сплачувались кошти, – питання до правоохоронців. Але власники не змінились», – заявив депутат.

Він погодився, що питання потрібно вирішувати, однак запропонував перенести голосування і доопрацювати меморандум.

«Свободівець» Андріян Гутник наголосив, про те, що це оборудка, відомо всім.

«Ви хочете проголосувати, щоб з міського бюджету забрати 20 млн грн і надати їх чуркіним, москалям? Ви хочете дати гроші, щоб вбивали наших хлопців?», – емоційно звернувся до депутатів Гутник.

Григорій Козловський з БПП попросив «не робити з господарки політики».

«Коли суд заблокує роботу АТП-1, то як ми пояснюватимемо громаді міста проблеми з транспортом», – обурився він.

На це М. Лопачак заявив, що не треба прикриватися людьми, які опиняться у транспортному хаосі. До цього довів Садовий, який «три роки тому просився на роботу».

«Це питання не вирішувалося вісім років тому і не вирішиться зараз. Якщо буде колапс, то не через нас. Так, питання з ЛАЗом потрібно вирішувати, але лише не за рахунок кримінальних схем», – заявив депутат.

Однак питання поставили на голосування і його підтримало 45 депутатів. Найбільше голосів віддала фракція «Самопомочі» і БПП. 


Теги статьи: Львівські автобусні заводиОптимум ФакторСаніна ТаїсіяЧуркинЛАЗгрошіАвтобусиЛьвівська міська радаЛьвів

Дата и время 06 октября 2017 г., 09:39     Просмотры Просмотров: 1491
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
04 апреля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
2.085588