АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -4°C
Днепр: -2°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -3°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Як робити дорогі покупки і не втрачати субсидії

Як робити дорогі покупки і не втрачати субсидії
Як робити дорогі покупки і не втрачати субсидії

У Кабінеті міністрів України пояснили, за яких умов українцям відмовлено в призначенні субсидії.

Про це повідомляють "Фінанси".

Якщо оформлювач оплатив дороге лікування родича, купив квартиру або оплатив навчання своєї дитини – це жодним чином не впливає на призначення комунальної знижки.

"Основним критерієм, за яким житлова субсидія не призначається, є одноразова покупка, яка перевищує 50 тис. грн. Однак і тут є винятки. Зокрема, оплата дорогого лікування будь-якого з членів сім’ї, довгострокове накопичення коштів на покупку квартири або оплата навчання дитини", – йдеться в повідомленні Кабміну.

Наприклад, сім’я 10 років відкладала гроші для придбання нерухомості. Покупка квартири склала понад 50 тис. грн. І якщо у цієї сім’ї немає іншого житла, то вона має право на оформлення субсидії.

Більш того, якщо сім’я зробила покупку, яка перевищує 50 тис. грн у період отримання субсидії, державну допомогу в оплаті ЖКП їй не припинять надавати. Подібна покупка може вплинути тільки на наступний термін.

Також на субсидію не впливають:

1. Вартість майна, отриманого у спадок або в подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії.

2. Наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Враховується офіційний дохід, який приносить це майно.

3. Якщо родина придбала квартиру в кредит, то при визначенні її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тисяч гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.


Теги статьи: ВитратиУкраїнціПокупкиСубсидії

Дата и время 07 октября 2017 г., 23:17     Просмотры Просмотров: 2407
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055864