АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -7°C
Днепр: -5°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -8°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

Надибав в інтернеті, що така штука як СНГ ще існує, і що ми там ніби як член-кореспондент, — Скрипін

Надибав в інтернеті, що така штука як СНГ ще існує, і що ми там ніби як член-кореспондент, — Скрипін
Надибав в інтернеті, що така штука як СНГ ще існує, і що ми там ніби як член-кореспондент, — Скрипін

Відповідальність і "завтра". Надибав в інтернеті, що така штука як СНГ ще існує. І що ми там ніби як член-кореспондент без члена й кореспонденції. Вийшли, але не до кінця.

Це дуже по-українському. Все робити у напів-спосіб. Власне, я хотів сказати що "геніальний план Кравчука" з "мирного розлучення", який він підмахнув, створивши ось це СНГ ніхєра не геніальний.

Вся ця 1/6 суходолу ще буде гикать, ригать, пердіти й харкати кров’ю дуже довго. Леонід Макарович просто уникнув відповідальності. Він не став ухвалювати цілком конкретного й логічного рішення, а переклав все на голову нащадків. Мовляв: "Ви там, потім, їбіться з цією шаурмою!".

Ми цей й робимо. Просто Макарич не встиг спетлять на небеса. Шаурма його наздогнала. Те саме наступника стосується, який з Тузлою тіпа героїзм проявив. Хєр вам! Та сама шаурма. Данілич не знав уже як петлять від Борі і Вови. Навіть книжку написав, шо "Україна не Росія". Слава Аллаху! А то ми не знали до того! Що казати про наступника? Треба? Так само всьо звалив у день прийдешній. Мало того, ще й пасочки поваляв й в клумбу насрав.

А любитель страусятини то взагалі майстер бальних танців на похоронах. Здається, я зрозуміло пояснюю, що усі ці типочки не хотіли ухвалювати ніяких важливих рішень, бо сцялися взяти на себе відповідальність? Так от наступник Petya туди ж.

Все напів-вагітне, все напів-зроблене, все на пів-шишечки в клярі. В мене є питання: чи будемо ми проводити тести на маскулінність кандидатів в президенти? Чи будемо перевіряти наявність тестикул? Бо, виглядає так, що у нас при кермі якісь кастрати - сцикуни. Допоки? Може вже досить все відкладати на "завтра". Бо ця безкінечна mañana трошки заман’яна. Рішення необхідно ухвалювати зараз і вже. Погані чи хороші - питання вже особистої відповідальності. Ukraina infanta.

Роман Скрипін


Теги статьи: Леонид КравчукУкраїнаПолітикаСНГСкрипін

Дата и время 10 октября 2017 г., 18:22     Просмотры Просмотров: 1155
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.263949