АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -12°C
Харьков: -10°C
Днепр: -10°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -7°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

На Чернігівщині місцеві жителі повідомляють військовим зі складів боєприпасів про появу в селі чужинців

На Чернігівщині місцеві жителі повідомляють військовим зі складів боєприпасів про появу в селі чужинців
На Чернігівщині місцеві жителі повідомляють військовим зі складів боєприпасів про появу в селі чужинців

Після вибухів на складах у Калинівці на Вінничині всі почали говорити, а як же арсенали оберігають. ТСН вирішала проїхатися на Чернігівщину, де розміщено один із найбільших складів. Його площа - 600 гектарів.

Жахлива дорога через ліс і чагарники. Здається, там немає життя. І от без жодної таблички з інформацією про населений пункт починаються хати. Але й написів не потрібно, одразу видно - склади зовсім поруч.

Село Лучківка, хат на 10, одне з найближчих до Ічнянських складів із боєприпасами. Звідси до КПП кілометрів зо три. І життя військове тут тісно переплелося із побутом. Скажімо, люди зробили собі паркан із контейнерів з-під боєприпасів.

Тут пильно стежили за подіями в Калинівці, де вибухали склади. Обговорюють версії про безпілотники і диверсії на інших військових об’єктах. Тут люди самі живуть поруч із потужним арсеналом. Тому помітно нервуються і кажуть, що ховатимуться в погреби. Нині їх приводять до ладу. Зінаїда Терещенко шкодує, що коли планували сходи, вона була ще молодою. Тепер крутою драбиною швидко не спуститься.

Як евакуювати людей із цих глухих лісів раптом що, міркують чернігівські чиновники. Склади межують із Ічнянським національним природним парком. Поруч - два десятки населених пунктів. За надзвичайної ситуації потрібно буде евакуювати понад 20 тисяч місцевих жителів. 

Люди самі насторожі й готові допомагати в охороні артилерійських складів, щоб туди ніхто чужий не проникнув. Сказали — зробили. Щойно знімальна група ТСН заїхала в село, хтось із місцевих уже передзвонив, куди треба. І за знімальною групою миттю приїхали на військовому УАЗику. Документи перевірили і попередили, щоб навіть не думали наближатися до огорожі складів. Цікаво, як близько можуть дістатися військової частини самі місцеві - піти по гриби, наприклад. Місцеві кажуть, що близько їх не пускають.

ТСН їде до сусіднього села. Але і нам одразу зупиняють - цього разу вже військові у балаклавах і зі зброєю. Без жодних жартів попередили — далі ні ногою. Свою суворість пояснили так - місцевим не дуже подобаються чужинці. Отже присутність знімальної групи у близькому до складів селі - вже вдруге здали ті ж люди, які перед цим гостинно приймали на подвір’ї. І те, що так і не змогли навіть наблизитися до огорожі військової частини, не засмутило, а втішило. 


Теги статьи: КалиновкаЧПЧернігівська областьВибухАрсенал боєприпасів

Дата и время 11 октября 2017 г., 21:54     Просмотры Просмотров: 2317
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.118606