АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: -1°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Колишня соратниця Януковича розлютила українців

Колишня соратниця Януковича розлютила українців
Колишня соратниця Януковича розлютила українців

Заява вірної соратниці втікача з України Віктора Януковича і в минулому його особистого прес-секретаря Ганни Герман про скандальний закон "Про освіту" викликала обурення у користувачів соціальних мереж. 

Так, 16 жовтня, під час ефіру на одному з українських телеканалів екс-регіоналка заявила, що ухвалення закону, згідно з яким представники національних меншин повинні вивчати в школах українську мову, - "це помилка України". "Треба негайно зробити дві речі: внести поправки в цей закон, ухвалити їх і звільнити із роботи людей, які ініціювали таку редакцію цього закону", - сказала вона.

Висловлення Герман, яка вважає, що не варто злити угорців і тому треба змінити закон, не залишилося непоміченим українцями. Політтехнолог Олексій Голобуцький припустив, що угорська праворадикальна партія "Йоббік" може запропонувати їй представляти політсилу в Україні.

"Оновленій Герман (яка заявляє, що не робила пластичних операцій і ми всі в це віримо), теж не подобається закон про освіту. Каже, мовляв, не треба дратувати угорців. Думаю, Йоббік може її вже робити своїм представником в Україні. Старанна..." - написав він у Facebook.

"Просто продажна с*ка. Це діагноз. Не лікується", - обурилася Лариса Руденко. "Ганя Йоббіківна в образі", - посміялася Алла Білецька. А Олег Береговий залишив лаконічний коментар: "Вона просто конч*на".

У свою чергу Анатолій Шкляренко запропонував "послати" екс-регіоналку "туди, де Макар телят не ганяв". Не обійшли стороною користувачі мережі і зовнішність Герман, яка, як відомо, неодноразово вдавалася до пластичної хірургії.

"Вона вже з операціями на макаку стала схожа", "Вона після операції і стала схожа саме на Йоббіка", - сміються фоловери Голобуцького.

 

 


Теги статьи: ЯнуковичГанна ГерманЗакон про освіту

Дата и время 17 октября 2017 г., 21:32     Просмотры Просмотров: 2922
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.089265