АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

150 Порошенкових бандитів в Раді мають скасувати цю ганебну норму, – нардеп про недоторканність

150 Порошенкових бандитів в Раді мають скасувати цю ганебну норму, – нардеп про недоторканність
150 Порошенкових бандитів в Раді мають скасувати цю ганебну норму, – нардеп про недоторканність

Ситуація, коли 450 народних депутатів живуть за одними правилами, а сорокамільйонний народ за зовсім іншими – неприпустима. ВРУ повинна негайно скасувати недоторканність, інакше олігархічна клептократія правитиме країною вічно.

Про це у коментарі «Вголосу» заявив нардеп від ВО «Свобода» Юрій Левченко.

«Народ прийшов під Раду відстоювати свої права і боротися за свою країну. Доки нас тут буде багато, покидьки в будівлях на Грушевського та Банковій нас боятимуться. Роками ця олігархічна клептократія нам бреше. 10-15 сімей зі своїми посіпаками захопили владу і перебрали контроль над всією державою. Перед кожними виборами вони виходять і  обіцяють зняти депутатську недоторканність. Перед минулими виборами Президента, перед минулими виборами до Верховної Ради Петро Олексійович Порошенко гучно розповідав, що вимагає скасувати депутатську недоторканність. Він запевняв, що це зробить. А що відбулося натомість? Відколи він став Президентом, відколи у нього з’явилося 150 своїх бандитів-депутатів – у Раді нічого не змінилося. Він подає законопроект про скасування недоторканності, а потім, як шуллєр, змінює норми цього законопроекту іншим законопроектом у частині зміни судочинства. А тепер заявляє, «ну, бачте, я ж хочу скасувати недоторканність, але не можу», – зазначив націоналіст.

За словами Левченка, завдяки народу, який влітку вийшов під Раду із вимогою зняти недоторканність із кількох нардепів, опозиції вдалося назбирати 158 підписів під новим законопроектом №6773 (про зняття недоторканності).

«Ми його зареєстрували і сьогодні вимагаємо, щоб нарешті Петро Порошенко, який контролює своїх 150 депутатів в Раді, нарешті змусив своїх бандитів скасувати цю середньовічну ганебну норму, коли для 450 депутатів діють одні правила, а для мільйонів простих людей – зовсім інші. Це неприпустимо! Це якраз і є породженням корупції у Верховній Раді. Тому ми й вимагаємо від них скасувати недоторканність – нарешті дотриматись своїх обіцянок. Поки ми не об’єднаємося всі разом, ця олігархічна клептократія правитиме нами вічно. І ними дітьми, і нашими внуками, і тільки збагачуватиметься за їхній кошт. Їх тільки 1%, а нас – усі 99%. Нас більше, за нами правда, тому ми їх звідти скоро виженемо!» – наголосив свободівець.


Теги статьи: ВладаПолітикаВО СвободаЛевченко ЮрийНедоторканністьДепутатиВерховна рада

Дата и время 18 октября 2017 г., 11:44     Просмотры Просмотров: 1407
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.085175