АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 11°C
Днепр: 10°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 8°C
Львов: 11°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Головний чернігівський регіонал Мирошниченко та бютівці вирішили і собі викроїти кілька гектарів земельки в Ялівщині під "Царське село –2"

Головний чернігівський регіонал Мирошниченко та бютівці вирішили і собі викроїти кілька гектарів земельки в Ялівщині під "Царське село –2"
Головний чернігівський регіонал Мирошниченко та бютівці вирішили і собі викроїти кілька гектарів земельки в Ялівщині під "Царське село –2"

В Чернігові назріває черговий земельний скандал довкола території лісопарку  Ялівщина. На наступну сесію Чернігівської міської ради 28 листопада питанням в порядку денному під номером 19 планується вносити зміни до Генерального плану міста Чернігова.

Зокрема таке собі ТОВ «ПМК-59» звертається до депутатів за запитом з пропозицією змінити цільове призначення кількох гектарів землі в Ялівщині ( або за версією ТОВ  «ПМК – 59» землі,  що межує з територією Ялівщини). Ця ділянка  в  кілька гектарів   межує з елітним котедж ним містечком, на території колишнього табору «Супутник», що зараз називають «Царським селом»

В проекті рішення йде мова про зміну цільового призначення землі з промислового – під зону «індивідуальної садибної забудови» (фактично під котеджі).

Цікаво, що  офіційно за ТОВ «ПМК-59» стоять відомі в Чернігові люди – головний регіонал Чернігівщини Анатолій Мирошниченко та обраний свого часу по списикам БЮТ  до Київської ради, а нині очільник  найприбутковішого комунального підприємства Чернігівської облради Сергій Варнавський. Всі вони як відомо вихідці  з міста Прилук, пов’язані так званою бізнес – групою «Європа». (Про зв’язки Мирошниченка та Варнавського читайте в матеріалі «Голова Чернігівської облради Микола Звєрев проти людини головного регіонала Анатолія Мирошниченка»)

 Також серед засновників підприємства ТОВ «ПМК-59» значиться ще один прилучанин – депутат прилуцької райради Володимир Тінюков. Саме цей персонаж може вважатися офіційним містком до ще одного політичного героя з Прилук, що укорінився на Чернігівщині – народного депутата Валерія Дубіля. Тінюков -  був обраний депутатом прилуцької райради саме від партії «Батьківщина» , також  саме він по інформації ПіК буводним з керівників виборчого штабу Юлії Тимошенко під час останніх  президентських виборів у квітні –травні 2014 року. А виборчий штаб Тимошенко,як відомо на Чернігівщині очолював ніхто інший як Валерій Дубіль.

 Прилучани  Тінюков, Мирошниченко та  Варнавський є засновниками ТОВ «ПМК-59».

Цікаво, що саме підприємство ТОВ «ПМК-59» було створено зовсім нещодавно . За даними ПіК,  до останнього часу цією землею та однойменним підприємством    в Ялівщині  володів відмий в Чернігові бізнесмен та кількаразовий претендент на посаду міського голови Сергій Кнуренко, але в результаті певних бізнес домовленостей Кнуренко  поступився підприємством ПМК – 59 на користь Мирошничнка та його партнерів. Після  цього і було утворено нове підприємство ТОВ «ПМК-59» .

Деякі витримки з попередніх матеріал про ПМК  59:

 «ПМК-59  была основана в 1949 году как  дочернее предприятие « Черниговводстроя»,    Занимались мелиорацией, строительством, бурили скважины, начинали строить хранилище ядерного топлива возле Чернобыльской АЭС. В лучшие времена здесь работали до 300 человек. Предприятие занимает около трех гектаров земли в урочище Яловщина, рядом с бывшим пионерлагерем «Спутник», который превратился в элитный поселок.

В 2011 году основным акционером «Черниговводстроя» стал   Сергей Кнуренко. Он был главой  наблюдательного совета. Летом 2011-го был аудит, после чего бессменный директор Григорий Кайрод ушел с поста, забрав 10 единиц техники, чтобы основать собственную частную фирму. В августе Кнуренко представил нового директора Сергея Йовенко. Работники полгода не получали зарплату, а на днях многих из них уволили.» (газета «Весть « за 2012 год. )

Загалом, складається  враження, що  депутати Чернігівської міської ради йдуть  в свій останній земельний бій. Мабуть розуміючи, що закінчення терміну депутатських повноважень вже скоро, а більшість  нинішніх депутатів   вже, напевно, не повернуться в раду, намагаються як найбільше урвати на останок хто землі, а хто гроші за потрібне голосування. Тільки громадськість своєю увагою та присутню на сесії може зупинити цей процес.  


Автор: Павло Пущенко для Чернігівщина: події і коментарі


Теги статьи: Сергей варнавскийМирошниченкоАнатолий Мирошниченко

Дата и время 25 ноября 2014 г., 13:20     Просмотры Просмотров: 4068
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Дубиль Валерий: «Европейская» ОПГ в криминальной свите Тимошенко. Часть 2
Валерий Дубиль: «Европейская» ОПГ в криминальной свите Тимошенко. Часть 1
Представитель Януковича засветил в Раде план "ширки" для Порошенко

На Чернігівщині перерозподіл ринку ліків: Нардепа від БЮТ Дубіля позбавили монополії
Ігор Мірошниченко: Ваша шоколадна величність,- будку зробив! Дозвольте голос подати?
Экс-супруга Мирошниченко рассказала, как он бил дочь за русские слова

Одиозный «свободовец» Мирошниченко появился на афише панк-фестиваля в Китае (ФОТО)
Депутата Мірошниченка піймали на гарячому. ВІДЕО
Тимошенко поцеловала экс-«регионала» Мирошниченко прямо в Раде

Экс-заместителя главы ДСНС Аверьянова ожидает уголовное дело за хищение бюджетных средств
Одиозного лидера ВО “Свобода” Мирошниченко облили навозом
Жена экс -свободовца Игоря Мирошниченко засветилась в антиукраинском образе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.102173