АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -10°C
Днепр: -10°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -10°C
Львов: -6°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

Злочинність в Україні: правозахисник зробив відверту заяву

Злочинність в Україні: правозахисник зробив відверту заяву
Злочинність в Україні: правозахисник зробив відверту заяву

В Україні багато злочинів не розкриваються місяцями й роками, але коли йдеться про резонансні справи, поліція намагається зробити собі піар.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український громадський і політичний діяч, член правління Української Гельсинської Спілки, співкоординатор акції «Україна без Кучми» Володимир Чемерис.

За словами нашого співрозмовника, зараз в Україні спостерігається негативна динаміка росту фактів кіднеппінгу, як, і принципі, інших злочинів.

«Я думаю, що це пояснюється загальною соціально-економічною ситуацією в країні. Треба говорити відверто — у нас провалена т.з. поліцейська реформа. Правоохоронні органи насправді не можуть справлятися зі злочинністю», - констатує Чемерис.

«Є дуже багато злочинів, які не розкриваються місяцями й роками, просто пану Авакову треба показувати якісь успіхи, інакше все зовсім-зовсім буде для них погано, тому вони й роблять такий піар, коли їм вдається швидко когось знайти, для того щоб показати: «Ось, дивиться, ми щось робимо». Хоча загалом статистика дуже не втішна для них — дуже довго розкриваються злочини і шукаються зловмисники», - додає правозахисник.

За словами співрозмовника видання, коли йдеться про резонансні справи, то у таких випадках поліція намагається елементарно зробити собі піар.

«Але це зовсім не показник того, що у нас поліпшилась ситуація зі злочинами, і не є показник того, що у нас поліція швидко розкриває злочини», - додає Володимир Чемерис.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання Новости Украины – From-UA повідомляло про те, що тільки з початку цього року у поліцію було подано більш ніж 5000 заяв про зникнення дітей. А це 16 на добу.


Теги статьи: НацполіціязлочиниКорупціяКриміналУкраїна

Дата и время 23 октября 2017 г., 14:40     Просмотры Просмотров: 1843
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07172