АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -4°C
Днепр: -6°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -6°C
Львов: -8°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

Капремонт школи майже на 1,5 мільйона довірили фірмі зі «статутником» у 2 тисячі гривень

Капремонт школи майже на 1,5 мільйона довірили фірмі зі «статутником» у 2 тисячі гривень
Капремонт школи майже на 1,5 мільйона довірили фірмі зі «статутником» у 2 тисячі гривень

Капітальний ремонт однієї з київських шкіл майже за 1,5 мільйони гривень виконала фірма, яка має 2 роки трудового стажу, а розмір її статутного фонду складає лише 2 тисячі гривень.  Цей підряд фірма отримала на конкурсній основі, решту бюджетних грошей на ремонти столичні освітяни давали фірмі фактично в руки.

«Ні корупції!» покаже, кого столичні оболонські освітяни вважають достойними відповідально виконати роботу у закладі, де навчатимуться діти.

Отже, згідно з інформацією, що розміщена у системі публічних закупівель «Прозорро», капітальний ремонт у середній школі № 285, вул. Полярна, 8-в, м. Київ (капітальний ремонт вхідної групи, капітальний ремонт приміщення актової зали) на замовлення Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації виконало ТОВ «ЛУМІНА-ГРУПП», яке обійшло ТОВ "ДЖІ ЕС ГРУП БУДІВНИЦТВО", запропонувавши виконати всі роботи на 1 950 гривень дешевше. А, власне, ціна, була найголовнішим критерієм вибору переможця.

Згідно з укладеним 6 вересня цього року договором між ТОВ «ЛУМІНА-ГРУПП» і Управлінням освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, роботи мали бути завершені до 30 вересня. При цьому зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва та календарний план-графік виконання робіт, які є невід’ємною частиною договору, у системі «Прозорро» не завантажено. Відтак, які саме роботи проводила ТОВка, за якими розцінками і які матеріали закуповувала та за якими цінами, не відомомо.ж

Перед цим, улітку, як повідомляється в системі «Прозорро», Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації уже поза конкурсом замовило ТОВ «ЛУМІНА-ГРУПП» роботи з капітального ремонт приміщень харчоблоку Гімназії «Оболонь» за адресою: вул. Прирічна, 27-Б в Оболонському районі м. Києва за майже півмільйона гривень. Термін виконання робіт згідно з договором – до кінця 2017 року.

Зауважимо, що в системі «Прозорро» знову ж таки завантажено лише договір, без кошторисного розрахунку вартості будівництва та календарного плана-графіка виконання робіт, які є невід’ємною частиною договору.

Так само поза конкурсом, як повідомляється в ситемі «Прозорро», Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації замовило ТОВ «ЛУМІНА-ГРУПП» роботи з капітального ремонту приміщень актової зали СЗШ №226 за адресою: вул.Прирічна,19-Є

І капітального ремонту приміщень харчоблоку ДНЗ №611

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, засновниками і власниками ТОВ «ЛУМІНА-ГРУПП» є Білошейкін Денис Михайлович і Андрушко Костянтин Сергійович.

Фірма має прописку у Вишгороді на Київщині, 2 роки і 6 місяців трудового стажу і 2 тисячі розміру статутного фонду.

Раніше Костянтин Андрушко і Світлана Білошейкіна (можемо припускати, що доводиться родичкою Денису Білошейкіну – авт.) були керівниками фірми ТОВ «Луміна».

Своєю чергою, як повідомляє «Киеввласть», ТОВ «Луміна» фігурувало у судовій справі від 2013 року стосовно переведення грошей у готівку. Згідно з даними податківців, ТОВ «Луміна» разом із низкою інших компаній користувались послугами фірми з ознаками фіктивності ТОВ «БФ «Вертикаль». На її рахунки переводилися кошти для створення штучної фінансової діяльності і ухиляння від сплати податків, з метою їх подальшого переведення у готівку.

Денис Білошейкін у 2010-2012 роках був директором Фонду комунального майна Вишгородського району. Стосовно Костянтина Андрушка, то його батько, Сергій Андрушко, відомий як директор ТОВ «КПМК-2-Будмеханізація», засновником якої є ТОВ «Компанія з управління активами «Фінансовий партнер» з кіпрськими бенефіціарами.

До слова, вибір підрядників на проведення ремонтних робіт в освітніх закладах на столичній Оболоні управлінням освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації уже не вперше викликає цілу низку питань.

Так, нещодавно «Ні корупції!» вже показував на прикладі ремонту дитячих садків освітянами столичного Оболонського району, як можна регулярно годувати замовленнями і переплачувати підряднику, якого поліція підозрює в тому, що він, ремонтуючи покрівлю у дитсадку на Київщині, умисно використовував неякісні матеріали та порушував будівельні норми.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»


Теги статьи: ProzorroТендерШколаРемонт

Дата и время 23 октября 2017 г., 15:26     Просмотры Просмотров: 565
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Резня в российской школе: появились фото и видео подростков, устроивших нападение
Били детей ножами в голову: В Перми школьники устроили резню, много раненых
Приходько за 300 мільйонів продав «Укрзалізниці» вантажні вагони на чверть дорожче, ніж рік тому

Багиров о ремонте дорог за 42 млрд: «Я уже представляю, как потирает руки жулье «Укравтодора»
“Киевзеленстрой” ремонтировал бульвар Вернадского за 1 млн гривен только на бумаге
В пятницу в Киеве ограничат движение автомобилей по мостам через Днепр

Администрация морских портов Украины сотрудничает с компанией China Harbour - одним из крупнейших коррупционеров планеты
Минобороны купит 50 тысяч матрасов
В Киеве начали отстранять от уроков школьников, у которых нет двух прививок от кори

НБУ предоставил одному банку рефинансирование на 2,3 млрд грн
У Черкасах скасували 50-мільйонний тендер на будівництво сміттєвого полігону через неприйнятий бюджет
«Приватбанк» замовив картки Master card Debit PayPass в шість разів дорожчі від «Укрексімбанку»

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.475975