АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Армія повернула 24 гектари з під маєтку Курченка на березі Дніпра

Армія повернула 24 гектари з під маєтку Курченка на березі Дніпра
Армія повернула 24 гектари з під маєтку Курченка на березі Дніпра

Міністерство оборони повернуло 24 га на березі Дніпра поблизу Переяслав-Хмельницького, де оголошений в розшук бізнесмен Сергій Курченко збудував собі маєток. Про це свідчать дані Єдиного держреєстру судових рішень.

Пов’язана з Курченком фірма «Калина Центр» зайняла землі Міноборони частково самовільно, а частково – неправомірно отримала в оренду.

Так, фірма самовільно, без оформлення жодних правовстановлюючих документів зайняла ділянку площею 12 га. Це територія полігону військової частини А0473. У квітні-листопаді 2013 року судизобов’язали «Калину Центр» повернути цю ділянку Міноборони. Однак повернення загальмувалось через дії державного виконавця, який спочатку відмовлявся відкривати виконавче провадження, а у червні цього року швидко закрив його після того, як фірма у травні знесла кілька секцій огорожі навколо ділянки. Прокуратура у серпні домоглася відновлення виконавчого провадження.

Решту 12 га «Калина Центр» у серпні 2011 року отримала в оренду. Цю лісову ділянку фірма отримала на 49 років для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей. Договір із фірмою уклав Ржищівський військовий лісгосп на підставі розпорядження голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка від 25.07.2011 (№760).

У жовтні цього року суд визнав недійсним цей договір. Суд вказав, що постійним користувачем цієї ділянки ще з 1979 року є Київське квартирно-експлуатаційне управління Міноборони, а не Ржищівський військовий лісгосп. Ділянка могла бути передана в оренду лише за згоди КЕУ. Крім того, це землі оборони і їх передача фірмі для культурно-оздоровчих та рекреаційних суперечить закону «Про використання земель оборони».

04kurch_perejaslav1Вказані 24 га знаходяться у прибережній захисній смузі Канівського водосховища, а саме в урочищі «Чубуки», на території с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району. Там було збудовано два котеджі площею 809,7 і 289,9 кв м, госпблок площею 526,8 кв м і баню площею 181,1 кв м. Задля будівництва «Калина Центр» без дозволу вирубала85 сосен різного діаметру.

Право власності фірми на вказані будівлі так і не зареєстроване. Переяслав-Хмельницьке БТІ відмовилося це робити, оскільки будівлі були зведені самочинно. Правомірність позиції БТІ у вересні цього року підтвердив суд.

Зв’язок ТОВ «Калина Центр» із Курченком проглядається через Товарну біржу «Перша незалежна біржа». Протягом 2010-2012 років «Калина Центр» разом з ТОВ «Ексапрофіт» з групи Курченка були засновниками біржі. З 2012-го у складі засновників їх замінили ТОВ «ГазУкраїна-2020» і ТОВ «Укренергоринок» з групи Курченка.

Нинішніми засновниками київського ТОВ «Калина Центр» значаться ТОВ «Імперіал-Білдінг» і ТОВ «Менкалінан», засновником яких є кіпрська компанія «Мурейн Бізнес Лімітед».

З 2012 року директором ТОВ «Калина Центр» є Віктор Комерзан, який проживав у Харкові в гуртожитку місцевого коледжу. Протягом серпня 2012-го і донедавна Комерзан значився засновником фірми «Калина Центр».

Наши Гроши


Теги статьи: МинобороныКурченкоСергей Курченко

Дата и время 27 ноября 2014 г., 10:50     Просмотры Просмотров: 1757
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Минобороны России рассекретили потери путинской армии на Донбассе
Порошенко присвоил звание генерал-майора Сергею Муженко, брату Виктора Муженко. Попытался узнать, а за какие заслуги, — Бутусов
Полторак построил бункер для своего проворовавшегося заместителя

Воровавший деньги армии заместитель Полторака получил в ноябре 40 тысяч зарплаты
В Минобороны отрицают наличие планов обязательной замены мяса на молоко в пайках для бойцов АТО
Где деньги Павловский? Проворовавшийся заместитель Полторака продолжает рулить коррупцией в Министерстве обороны

На сайте беглого нардепа Онищенко утверждают, что голос Курченко ненастоящий
Министр обороны Полторак отказался отстранить проворовавшегося замминистра Павловского от исполнения обязанностей
Бирюков пояснил нюансы питания украинских бойцов

Молоко вместо мяса: Минобороны хочет изменить нормы питания в ВСУ
Курченко сбросил Керимова со счетов
«Военторгсервис» потерял огромное количество недвижимости

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097856