АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -1°C

Депутат від Радикальної партії зізнався, що ганяв на Ferrari по Монте-Карло

Депутат від Радикальної партії зізнався, що ганяв на Ferrari по Монте-Карло
Депутат від Радикальної партії зізнався, що ганяв на Ferrari по Монте-Карло

Народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалко зізнався, що він влітку катався на Ferrari в Монте-Карло. Нагадаємо, фотографію з Рибалком лідеру партії Олегу Ляшку показав представник Громадянського руху України Жан Новосєльцев під час передвиборних дебатів на Першому національному.

Головний радикал країни тоді відхрестився від свого соратника. "НАсправді я там був 5 днів. У мене був день народження. Насправді я брав в оренду цей автомобіль", - сказав Сергій Рибалко кореспонденту ТСН. Депутат знайшов пояснення, чому лідер Радикальної партії відхрестився від нього під час дебатів. "Насправді ніхто не соромиться, просто давайте поставимо Олега Валерійовича на моє місце. Показують фотографію з 10 метрів, в той час, коли кожен день якісь чорні технології виходять. І його запитують "Це ця людина?". Він, напевно, насправді не був готовий", - каже Рибалко.

 Депутат каже, що Ляшко після ефіру телефонував йому і запитував, чи є у нього Ferrari. "Він подзвонив мені, запитав, чи дійсно у мене є Ferrari. Я сказав, що Ferrari у мене немає, але я брав її в оренду. Мені зробили такий подарунок на день народження. Справді, що тут такого?", - дивується депутат. Нагадаємо, молода депутатка від Радикальної партії в норковій шубі і з золотим iPhone не змогла назвати державний устрій України.

ТСН


Теги статьи: Рыбалка Сергей ВикторовичРыбалка

Дата и время 28 ноября 2014 г., 13:02     Просмотры Просмотров: 3366
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053242