АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -10°C
Днепр: -9°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -9°C
Львов: -6°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

Ось результат «газової» зради українського народу. Мережа АЗК ОККО: «Заправляємо гнівом українців за кермом»

Ось результат «газової» зради українського народу. Мережа АЗК ОККО: «Заправляємо гнівом українців за кермом»
Ось результат «газової» зради українського народу. Мережа АЗК ОККО: «Заправляємо гнівом українців за кермом»

Стрибок цін на скраплений газ більш ніж на 3 гривні на літрі та мільйони ошуканих автовласників на газу – ось результат «газової» зради українського народу з боку автозаправної мережі ОККО («Концерн Галнафтогаз»).

Саме її віце-президент на ім’я Юрій Кучабський підбиває Кабінет Міністрів України підняти акциз на пропан-бутан, що незабаром призведе до різкого здороження найбільш доступного для населення виду пального – автомобільного газу. Адже через підвищення комунальних тарифів та росту цін на споживчий кошик через нестабільну політичну ситуацію в країні українці за кермом все більше переходять на соціальне пальне – газ – що у 2,5 рази дешевше за бензин, компенсуючи таким чином видатки на існування.

Однак, керівникам ОККО не цікаві фінансові розрахунки людей, що вимушені пересуватися на колесах дешевше. Їм, перш за все, болять прибутки мережі, які скорочуються через масовий перехід автовласників на газ, адже газових модулів на АЗК під ТМ «ОККО» обмаль. Тому, прикриваючись турботою про державний бюджет, мовляв той недотримує гроші через падіння продажів бензину, вони усіма методами «протягують» у владних коридорах рішення про підвищення акцизу саме на «неходовий» для ОККО вид пального. Ось пряма мова Юрія Кучабського, віце-президента ОККО: «Дисбаланс між податками на бензин і пропан-бутан призводить до перетоку клієнтів з бензину у скраплений газ». Ось як він, не соромлячись людей, передає свої схвилювання на ринку паливного рітейлу України. Ні слова, про потреби клієнтів, лише про їх відтік з автозаправок ОККО по всій країні.

Така відверта зрада українських автовласників з боку ОККО лише підсилює її репутацію цинічного бізнесу. Адже однойменна мережа АЗС здавна і повсюдно славиться репутацією порушника законодавства, що регулює будівництво та експлуатацію автозаправних комплексів. Чого варта брудна гонитва ОККО за земельну ділянку під свою АЗС на вулиці Ревуцького у Києві? Громадською спокою та людських каліцтв! А порушення усіх державних будівельних норм на вулиці Богатирській у Києві під час будівництва двоярусної заправки на дорожній розв’язці? Або вирубка лісу у Херсоні, який заважає ОККО отримати необхідну земельну ділянку під АЗС? Питання риторичні…

Але всі ці можливі трагедії в результаті ось такої навмисної агресивності на ринку не жахають керівників мережі ОККО та тих, хто за гонорари «відбілюють» її репутацію, зокрема псевдо-експерта з паливних питань Сергія Куюна. Намагаючись відволікти масову увагу від зрадницької заяви Юрія Кучабського, саме цей знавець розпочав оспівувати штучні чесноти ОККО у соціальних мережах та пресі. Замилювання очей коштує дорого, але цього разу не спрацює: мережа, що колись заправляла «позитивом», вже розчавила своє ім’я, «заправши» народним гнівом велелюдний ринок споживачів скрапленого газу.


Теги статьи: АЗС ОККОГазОккоКучабський ЮрійЦінизрада

Дата и время 08 ноября 2017 г., 16:58     Просмотры Просмотров: 29388
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.668307