АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

СМИ: Украинцам массово продают «бодяжный» бензин

СМИ: Украинцам массово продают «бодяжный» бензин
СМИ: Украинцам массово продают «бодяжный» бензин

В Україні АЗС безкарно продають під виглядом іменитого бензину неякісні продукти. Про це пише експерт Сергій Сапегін у статті для ZN.UA.

За словами автора, бездіяльність держави призвела до того, що близько третини продажів нафтопродуктів благополучно перебувають в тіні.

«Захопившись адміністративним регулюванням і не дозволяючи трейдерам адекватно реагувати на процеси, що відбуваються на світовому ринку, уряд залишив операторам лише два шляхи для збереження бізнесу — необгрунтоване завищення цін або «оптимізацію» якості нафтопродуктів», — йдеться у статті. За словами експерта, зараз власники роздрібних мереж масово вивели на ринок «преміальні» нафтопродукти, що дають змогу збільшити виручку на 5-15% завдяки націнці «за якість».

Так, на даний час дві третини українських АЗС пропонують два десятки марок бензину «з ім’ям». При цьому мало хто з трейдерів здатний довести, що споживчі характеристики такого палива виправдовують встановлену для нього націнку. «Відрізнити за ціною дрібнооптові партії бензину різної якості не можливо. Становище у даному сегменті ускладнюється тим, що відповідно до чинного законодавства власники нафтобаз не зобов’язані мати власні випробувальні лабораторії, через що останні практично зникли по всій системі дрібного опту», — пише Сапегін.

http://q99.it/muIJ5Xo


Теги статьи: Бензин

Дата и время 30 ноября 2014 г., 12:08     Просмотры Просмотров: 2136
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052027