АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 9°C
Днепр: 12°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 9°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 1°C
Ровно: 2°C

Прокурор області просить Держпраці перевірити фіктивну інвалідність голови Малинської РДА

Прокурор області просить Держпраці перевірити фіктивну інвалідність голови Малинської РДА
Прокурор області просить Держпраці перевірити фіктивну інвалідність голови Малинської РДА

Прокуратура Житомирської області звернеться до Держпраці та Управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації з проханням перевірити факт отримання головою Малинської РДА Дмитром Кисельчуком фіктивної інвалідності першої групи.

Про це у своєму листі на ім’я депутата Житомирської облради повідомив обласний прокурор Дмитро Лубчук.

За інформацією прокурора, Дмитро Кисельчук та його дружина мають третю групу інвалідності, хоча, як повідомляли раніше ЗМІ, голова Малинської РДА Житомирської області Дмитро Кисельчук має інвалідність 1-ї групи у віці 36 років. При цьому він постійно займається активними видами спорту та систематично вживає алкоголь. Аналогічні групи інвалідності мають члени родини Дмитра Кисельчука, що може свідчити про фіктивність надання інвалідності з метою отримання пенсії та неправомірного власного збагачення. Про це повідомляє джерело у Житомирській обласній державній адміністрації.

1 серпня 2017 року Малинську РДА очолив наймолодший на теренах Житомирської області керівник, інвалід першої групи Дмитро Кисельчук. У нічим не примітній біографії посадовця, опублікованій на сайті Малинської РДА, важко вгледіти, де ж так серйозно травмувався молодий чоловік разом з дружиною та її сестрою окрім, хіба що, як на посаді директора Малинської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яку він очолював з 2001 по 2011 роки. Мабуть, там і отримав «важкі поранення» молодий і амбітний керівник.

Нагадаємо, що залежно від ступеня розладу функцій організму та обмеження життєдіяльності особі, визнаній інвалідом, встановлюється перша, друга чи третя група інвалідності.

Після прийняття Закону “Про реабілітацію інвалідів в Україні” перша група поділяється на А і Б залежно від ступеню втрати здоров’я інваліда та обсягів потреби в постійному сторонньому догляді або нагляді.

До підгрупи А першої групи інвалідності відносяться особи з виключно високим ступенем втрати здоров’я, надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду, допомоги або нагляду інших осіб, які фактично не здатні до самообслуговування. До підгрупи Б першої групи інвалідності відносяться особи з високим ступеням втрати здоров’я значною залежністю від інших осіб у забезпеченні життєвоважливих соціально-побутових функцій і які частково здатні до виконання окремих елементів самообслуговування.

Отже, виникає питання, як людина, що потребує сторонньої допомоги і догляду після втрати здоров’я, змогла самотужки працювати і в податковій, і центрі надання адміністративних послуг на керівних посадах і, навіть, бути секретарем Малинської міськради? Попри інвалідність і вимогу сторонньої допомоги:, Дмитро та Інна Кисельчуки народили та виховують трьох дітей, дружина займається бізнесом, мають три автомобілі, земельні ділянки та нерухомість.

За інформацією джерела, матеріали щодо фейкової інвалідності вже розглядаються правоохоронцями, а сам Дмитро Кисельчук у терміновому порядку намагається “зачистити” оригінали документів із засідання медичної комісії.


Теги статьи: ПрокуратураЛубчук Дмитрийфальшиві документиінвалідиКисельчук ДмитрийЖитомирська область

Дата и время 11 ноября 2017 г., 17:49     Просмотры Просмотров: 1629
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Як прокурор з Харьківщини Макаренко заробив на 2500 га в заповіднику, а потім подарував їх матері
Объявлен в розыск работник Патрульной полиции
Прокуратура взялась за одиозного мэра с Донетчины из-за его возможного российского гражданства

Звідки «мані» в слідчого Рустама? Рецепт збагачення прокурора Рустама Сутка
Под стенами одесской прокуратуры появилась виселица
На Житомирщині шкільний автобус зіткнувся з BMW, є загиблий

Уволен прокурор Житомирской области
Прокуратура ще не надала захисту Саакашвілі документів щодо запобіжного заходу - адвокат
На Житомирщині суд переглянув запобіжний захід жінці, котра застрелила героя АТО

Наркозалежному прокурору випадково присвоїли звання генерала
Порошенко допросят в суде по делу о госизмене Януковича
Жерли ікру та пиячили вино: в Коростені нардеп від БПП нагодував інвалідів черствим печивом, а чиновників делікатесами

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.098314