АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -7°C

Економічне задзеркалля

Економічне задзеркалля
Економічне задзеркалля

Щось заспокоїлись не зрозумілі коливання у відношенні силовиків, які нібито організували шалений тиск на енергетичний бізнес.

Спочатку, як зазвичай, представники бізнесу, в один голос стверджували, що всі кримінальні справи відносно них замовні, інше, що СБУ хоче нагріти руки на цих справах, далі, що все надумано і сфальсифіковано.

Надалі як за написаним сценарієм у нашій державі, звідки не візьмись, включаються народні депутати, потім, кимось, хто зацікавлений, організовуються під стінами правоохоронних органів проплачені мітинги, знімаються замовні програми на всіх хто причетний, пишуть статті і всі ці історії продовжуються або поки не закінчаться по прайсу «чорного» піару отримані кошти, або коли вже всім набридло це сприймати.

Але ось який цікавий факт вдалося дізнатися з достовірних джерел, аналізуючи який, на думку спадає народний вислів «Собаки гавкають, а караван іде».

Як вдалося дізнатися, розслідування цієї справи -продовжується. Факти злочинних схем імпорту та реалізації на території України скрапленого газу з боку вітчизняних підприємств – не спростовуються.

Хочу нагадати, як було раніше опубліковано в засобах масової інформації, що схему з мінімізації податків та обов’язкових платежів, можливо організували представники трейдерів та підприємств оптової та роздрібної торгівлі скрапленого газу на території України ТОВ «Укргазпетроліум», ТОВ «Укрпетролпостач», ТОВ «Нафтопродукт трейдінг», ПП «НП-Трейдінг», ТОВ «УПК Комерц», ТОВ «Укріндекспром», ПП «Петра-резерв».

Як вказувалось із повідомлення правоохоронного органу, обшуки, які проводились в офісних приміщеннях цих підприємств, помогли здобути документальні докази, носії інформації, печатки та договори реалізації скрапленого газу з «фіктивними» підприємствами. Також сбушники відрапортували, що знешкоджені «конвертаційні центри», які використовувались для ухилення від сплати податків в схемі обігу скрапленого газу.

Як вдалося з’ясувати, «караван» цей не зважаючи на все, таки йде, звичайно не так швидко як хотілося би  суспільству, але рухається.  

Податкова  перевірка, яка була ініційована в цьому кримінальному провадженні, показала зовсім іншу сторону медалі. Отже, підприємства, які реалізовували скраплений газ на внутрішньому ринку ТОВ «Укргазпетроліум», ПП «Петра-резерв» сховали від державного бюджету понад 1,3 млрд. гривень. Хтось більше, хтось менше, але факти на лице. До речі акти цих перевірок готові і їх із пристрастю читають ці підприємці.

Можливо і інші підприємства понесуть відповідальність за такі оборудки, але це вже побачимо далі.

Разом боремось за Україну!   

Руслан Якушев


Теги статьи: ухилення від сплати податківобшукиПетра-резервУкріндекспромУПК КомерцНП-ТрейдінгНафтопродукт трейдінгУкрпетролпостачУкргазпетроліумскраплений газСБУнаїзд на бізнесБізнес

Дата и время 14 ноября 2017 г., 13:34     Просмотры Просмотров: 1446
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Чтобы никто не шмальнул!" Обнародованы переговоры главаря "Вагнера" ​​с российским генералом
СБУ «накрыла» схему увода импортерами из бюджета 700 млн
Стрілянина у центрі столиці: комунальники наступають

Пограничники говорят, что Порошенко законно выехал из Украины на Мальдивы
Нардеп Рибалка відсудив у малолітньої доньки будинок який йому не належить
Порошенко слушают: генерал сделал шокирующее заявление о спецслужбах РФ

СМИ: Порошенко съездил на Мальдивы по секретному паспорту, изготовленному СБУ
Обслуживали клиентов из РФ: в Черниговской области СБУ разоблачила нелегальный колл-центр
СБУ выдала семье Порошенко документы на чужие имена по просьбе Гелетея – СМИ

Угольный воротила Виктор Вишневецкий финансирует террористов и дружит с ФСБ
Донецкий бизнесмен, продававший военное снаряжение боевикам “ДНР”, пожалел о решении отдохнуть на Прикарпатье
СБУ провела спецоперацию в Запорожской области

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.12401