АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 16°C
Львов: 16°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 17°C
Ровно: 16°C

Нємцов: Якщо прогноз Bloomberg виправдається, долар буде коштувати 90 рублів

Нємцов: Якщо прогноз Bloomberg виправдається, долар буде коштувати 90 рублів
Нємцов: Якщо прогноз Bloomberg виправдається, долар буде коштувати 90 рублів

Російський опозиціонер Борис Нємцов прокоментував аналітичну доповідь видання Bloomberg про те, що вартість нафти може впасти до позначки 40 доларів за барель. 

Цю новину передає «Преса України». 

Нємцов нагадав свою формулу, яка дозволяє прив’язати курс рубля до вартості нафти, тому при падінні до 40 доларів за барель політик очікує девальвацію до рівня 90 рублів за долар. Він також зазначив, що ціна нафти зараз багато в чому визначається собівартістю видобутку сланцевої нафти, яка падає завдяки все більш новим і економічним технологіям.

«Блумберг допускає падіння ціни на нафту до 40 $. Тоді згідно з моєю формулою долар буде коштувати 3620/40=90.5 рублів. Ціна на нафту визначається собівартістю видобутку сланцевої нафти в Америці. Собівартість неухильно знижується, оскільки американці впроваджують все більш економічні і досконалі технології. Якщо ще рік тому говорили про собівартість у 80-90 доларів за барель, то зараз Блумберг пише про 40», - заявив Нємцов.

Політик зазначив, що такі ціни стануть катастрофою не тільки для Росії, але навіть для Саудівської Аравії, яка не зможе конкурувати на ринку з США при низькій вартості «чорного золота». 

«Ця ціна катастрофічна не тільки для Росії, але і для всіх країн ОПЕК, включаючи Саудитів. Крах ціни, мабуть, продовжиться, але довго на низькій позначці нафту не протримається. Останні місяці мої прогнози з приводу рубля і нафти повністю підтверджується», - резюмував Нємцов, який очікував тотального обвалу курсу рубля.

Нагадаємо, що вранці 1 грудня за один американський долар на Московській біржі дають вже більше 52 рублів, тоді як нафта марки WTI пробила позначку в 65 доларів за барель.

http://uapress.info/


Теги статьи: Немцов

Дата и время 01 декабря 2014 г., 15:47     Просмотры Просмотров: 2251
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053374